U manje od mjesec dana otkako je pokrenut, itjobscroatia.com postao je portal s najviše aktivnih oglasa za posao u IT sektoru. Ima više od 60 registriranih kompanija i više od 200 objavljenih oglasa.
Riječ je o projektu 22-godišnjeg programera Leona Tučeka koji je portal, kaže, pokrenuo iz “frustracije raspršenošću poslova po raznim web stranicama i grupama”.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Najgori (najjeftiniji) radnici se nalaze preko burze – uglavnom nesposobne firme bez perspektive u kojima radnici odlaze ranike nalaze preko burze nudeći niske plaće i tako privlače kadrove koje nitko neće. Najbolji radnici se PRIVLAČE dobrim uvjetima te preko preporuke ili se direktno zovu da pređu raditi. Oni srednje dobri se privlače jambo plakatima, Internet oglasima raznim platformama i td.
Uključite se u raspravu