Uzbekistancima koji svakodnevno, tijekom godinu dana naprave 10.000 koraka vlasti će omogućiti besplatno korištenje teretana u vlasništvu države i dobit će 50 posto popusta na slične usluge koje pruža vlada, stoji u nacrtu dokumenta objavljenom prije dva dana.
Svrha takve odluke je promicanje zdravog načina života, a nacrt dokumenta sadrži i odredbe poput uvođenja dana bez automobila i postavljanja sprava za vježbanje u gradskim parkovima te azijske države s 34 milijuna ljudi.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu