Bivši novinar i voditelj, a danas uspješan PR agent, Dorijan Elezović trenutno uživa na godišnjem odmoru. Nakon što je dio ljetovanja proveo na Jadranu, Elezović je par dana odlučio predahnuti i u unutrašnjosti Lijepe naše.
Kako piše Večernji list, trenutno s prijateljima odmara u Gorskom Kotaru koji ga je, osim bajkovitim krajolikom, osvojio i poprilično niskim cijenama. Dok svi kukaju o cijenama na Jadranu, Dorijan je ostao ugodno iznenađen nakon jednog izlaska s društvom u Čabru.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu