Nadzorni odbor srpske nacionalne telekomunikacijske kompanije Telekom Srbija zakazao je skupštinu dioničara za 26. lipnja ove godine, na kojoj će biti usvojeni prošlogodišnji pojedinačni i konsolidirani financijski izvještaji, a jedna od točaka dnevnog reda bit će i odluka o raspodjeli dobiti, piše Danas.
Prema riječima Nenada Gujaničića iz brokerske kuće Momentum Securities, za razliku od prošlih godina kada je kompanija uglavnom isplaćivala više od pola dobiti za dividende, sada je Uprava predložila da se zarada iz 2018. godine zadrži kao neraspoređena dobit.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu