Propusne i dotrajale vodovodne cijevi, od kojih su neke stare i 100 godina, nedostatan kapacitet vodospremnika, zbog čega dolazi do problema s tlakom i sve zagađenija vodocrpilišta. Problemi su to s kojima se suočava zagrebački vodoopskrbni sustav, a na koje je jučer upozorio gradski zastupnik Renato Petek (Naprijed Hrvatska! – Progresivni savez).
– Problem su veliki gubici u vodoopskrbnom sustavu od čak 49 posto godišnje. Prema izračunima koje sam napravio sa stručnjacima, ti gubici godišnje iznose 250 milijuna kuna – naveo je Renato Petek. Usporedbe radi, za taj iznos može se sagraditi novi remetinečki rotor, piše Večernji list.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Danas , uz fenomenalne DETEKTORE IZLIJEVANJA VODE …..da se taj problem ne može riješiti-
je smiješno…..
Pozovite trgovačka društva , koja se time bave – i detektirati će Vam i ispitati kilometre cijevi uz
naknadu koja će Vam se brzo isplatiti…..
Evo krenulo je uhlljebi traže povećanje plaća pa izmišljaju nove razloge.
Samo pogledaj uplatnicu zg vode pa kad vidiš koliko plaćamo za super sonični milanov počiščać pametnom dosta.
Jel to onaj koji nikad nije instaliran pa se sad u aferi sudi nekom?
Evo krenulo je uhlljebi traže povećanje plaća pa izmišljaju nove razloge.
Samo pogledaj uplatnicu zg vode pa kad vidiš koliko plaćamo za super sonični milanov počiščać pametnom dosta.
Uključite se u raspravu