Da je internet nepresušan izvor novih prilika za kvalitetan marketing i zanimljive poslovne suradnje dokazali su ovih dana kompanija Dukat i birani domaći gastro blogeri koji su proslavili prvu godinu zajedničkog projekta čiji je light motiv ljubavi prema vrhunskoj hrani i fotografiji.
Druženje se održalo u zagrebačkoj Kuhaoni uz mirise i okuse jela pripremljenih prema autorskim receptima food blogera s kojima Dukat posljednju godinu surađuje. "Sretni smo što imamo priliku podržati blogere, foodije i sve one koji uživaju u pripremi i fotografiranju hrane. Ova je suradnja višestruko korisna, naši blogeri dobivaju vjetar u leđa i podršku da svoj interes i hobi pretvore u nešto više, dok Dukat dobiva suradnike i autorski sadržaj poput recepata i fotografija za svoje digitalne platforme koje su danas sve popularnije", rekla je Elena Wolsperger Dolezil, direktorica korporativnih komunikacija Dukata. Ova je kompanija, pojašnjava, suradnju s odabranim hrvatskim kulinarskim blogerima započela u želji da javnost potakne na pripremu hrane i uživanje u ukusnim jelima.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu