Na Wall Streetu su u srijedu cijene dionica pale, najviše u rudarskom i energetskom sektoru zbog pada cijena sirovina, jer su slabi pokazatelji iz SAD-a i Kine dodatno ojačali bojazni od usporavanja rasta globalnog gospodarstva.
Dow Jones oslabio je 50 bodova, ili 0,31 posto, na 16.279 bodova, dok je S&P 500 skliznuo 0,20 posto, na 1.938 bodova, a Nasdaq indeks 0,08 posto, na 4.752 boda.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu