U četvrtom krugu natječaja za financiranje softverskih aplikacija i usluga telekomunikacijski regulator Hakom dodjeljivat će neto pet tisuća kuna nagrade za sve projekte dok mu ne "presuše" predviđena sredstva.
Natječaj je otvoren od 19. studenog.U novom natječaju određeno je da se prava raspolaganja rješenjima prenesu na Hakom. Nadalje, korisniku aplikacije nije dozvoljeno da je preprodaje te se mora obvezati koristiti aplikaciju minimalno iduće tri godine. U Hakomu navode da ukoliko je predlagatelj idejnog rješenja ujedno i ciljani korisnik onda nema pravo na nagradu.Traže se aplikacije i servisi koji pokrivaju područja e-sigurnosti, uzbunjivanja i spašanjavanja te humanosti.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu