Na svjetskim se burzama prošloga tjedna trgovalo oprezno jer nije bilo značajnijih vijesti koje bi pokrenule tržište, a ulagači su bili suzdržani i zbog rasta napetosti u Ukrajini.
Na Wall Streetu je Dow Jones prošloga tjedna ojačao 0,4 posto, na 16.583 boda, novu najvišu razinu u povijesti. Međutim, S&P 500 oslabio je 0,1 posto, na 1.878 bodova, a Nasdaq indeks 1,3 posto, na 4.071 bod.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu