Na Wall Streetu se ovoga tjedna očekuje oprezno trgovanje, nakon snažnog prošlotjednog rasta cijena dionica, a smjer tržišta ovisit će o razvoju situacije u Ukrajini i novim gospodarskim pokazateljima.
Dow Jones indeks prošloga je tjedna skočio 1,5 posto, na 16.302 boda, dok je S&P 500 porastao 1,4 posto, na 1.866 bodova, a Nasdaq indeks 0,7 posto, na 4.276 bodova.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu