Predsjednik IDS-a Ivan Jakovčić kandidat je te stranke za člana Europskog parlamenta, a IDS još nije odlučio o načinu izlaska na predstojeće izbore.
Odluku o izlasku na izbore za Europski parlament, koji će se održati 25. svibnja ove godine, Predsjedništvo IDS-a donijelo je kasno sinoć, a potpredsjednik stranke Boris Miletić najavio je da će se uskoro odlučiti o modaliteta izlaska na izbore.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu