Sberbank d.d. primila je danas na svečanoj dodjeli u prostorijama Banke certifikat Poslodavac Partner za izvrsnost u upravljanju ljudskim resursima. Certifikat je predsjednici Uprave Banke Andrei Kovacs-Wöhry te direktorici Službe za upravljanje ljudskim potencijalima Mirjani Sočan uručio Aleksandar Zemunić, član Uprave tvrtke SELECTIO, koja dodjeljuje certifikat.
„Iznimno smo zadovoljni što smo među odabranim hrvatskim tvrtkama nagrađenim ovim certifikatom. Ovo priznanje vidimo kao potvrdu jednog od temeljnih principa naše korporativne kulture – stvaranje partnerskog odnosa temeljenog na uzajamnom povjerenju, kako s našim klijentima, tako i sa zaposlenicima. Ujedno ga doživljavamo i kao dodatni podstrek u nastojanju da potvrdimo status jednog od najpoželjnijih poslodavaca u Republici Hrvatskoj“, kazala je predsjednica Uprave Sberbank d.d. Andrea Kovacs-Wöhry.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu