Prvi potpredsjednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić nastavlja sa ozbiljnom rekonstrukcijom Vlade Srbije. Ranije naznake da će u novu Vladu biti uključeni i brojni strani stručnjaci je sve realnija, a u prilog tome i idu i razni razgovori i pregovori sa svjetskim stručnjacima.
Vučić je novinarima u Srbiji rekao da je konačnu odluku o kadrovskim rješenjima u Vladi njegova stranka donijeti na sjednici Glavnog odbora koja se održava u nedjelju, ali nije želio da otkrije imena kandidata za nove ministre. Najavio je da će među savjetnicima ministara biti strani stručnjaci, čak i bivši premijeri razvijenih zemalja. Kao jedno od novih kadrovskih rješenja za Vladu Srbije spominje se i ime Nebojše Rodića koji je do sada obnašao dužnost direktora BIA-e. Rodić je inače osoba od povjerenja Aleksandra Vučića.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu