Milčecu je ovo već drugi mandat na toj poziciji, budući da je u njemu već bio devedesetih.
Književnik i novinar Zvonimir Milčec imenovan je u Radnu skupinu Odbora za imenovanje naselja, ulica i trgova Gradske skupštine Grada Zagreba.
Milčecu je ovo već drugi mandat na toj poziciji, budući da je u njemu već bio devedesetih.
Autor: Poslovni dnevnik
31. srpanj 2013. u 22:00
Podijeli članak —
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Komentirajte prvi
Uključite se u raspravu
Pridružite se najvećoj poslovnoj zajednici u Hrvatskoj!
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu