Nakon što je sredinom travnja Vijeće za elektroničke medije privremeno oduzelo koncesiju jaskanskoj televiziji TV Plus, 29.travnja donesena je odluka da se tom televizijskom nakladniku koncesija oduzme na dodatnih 15 dana.
Program TV Plusa tako se, za sada, neće emitirati ukupno mjesec dana, a sve zbog neplaćanja obveza prema Odašiljačima i vezama. Naime, Agencija za elekroničke medije primila je 4. travnja dopis mrežnog operatora – OIV, kako je njihova Uprava donijela odluku da će se zbog neplaćanja, 9. travnja u 23:59 prekinuti pružanje 24-satne usluge odašiljanja televizijskog programa TV Plus. Kako TV Plus zbog toga nije mogao ispuniti obveze iz koncesije (nakladnik nije ostvarivao koncesiju dulje od 48 sati) Vijeće mu je koncesiju privremeno oduzelo.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu