Započela je javna rasprava za Nacrt prijedloga strategije upravljanja i raspolaganja imovinom u vlasništvu Republike Hrvatske od 2013. do 2017. koje će trajati do 17. travnja 2013. godine na internetskoj stranici Državnog ureda za upravljanje državnom imovinom (DUUDI), izvijestila je ta institucija. Zainteresirani građani moći će sudjelovati u raspravi o dokumentu koji određuje srednjoročne ciljeve i smjernice upravljanja imovinom u vlasništvu Republike Hrvatske.
Dokument je izrađen prvi put, a donosi ga Hrvatski sabor na prijedlog Vlade za razdoblje od četiri godine. Njime se dugoročno želi osigurati transparentnost i učinkovitost upravljanja, te upotreba i očuvanje imovine važne za život i rad postojećih i budućih generacija građana Hrvatske, ističu iz DUUDI-ja.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu