Sindikat radnika Dina Petrokemije prekida suradnju s turskim investitorom Caliskanom nakon što radnicima prošli tjedan nije isplaćena jedna od sedam zaostalih plaća, kako je bilo dogovoreno, priopćeno je nakon današnje sjednice Izvršnog odbora sindikata koji je u tvrtku pozvao druge potencijalne investitore.
Potencijalni investitori zainteresirani za poslovnu suradnju ili preuzimanje Dina Petrokemije kroz predstečajnu nagodbu pozivaju se da u što kraćem roku dostave svoju ponudu Nadzornom odboru Dina Petrokemije. U toj ponudi mora biti precizno navedena visina ulaganja te se mora iskazati spremnost za trenutno pokretanje proizvodnje i isplatu svih zaostalih plaća radnicima, ističe se u priopćenju koje potpisuje čelnik sindikata Predrag Mihaljević.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu