Na natječaj za dokapitalizaciju slovenske tvornice papira Palome nakon isteka javnog natječaja pristigle su još tri ponude.
Ukupno ih je sada pet. Slovenski mediji tvrde da su zainteresirana talijanska Industrie Cartarie Tronchetti, švicarski financijski fond Art Globe i ponuđači koji su se prijavili posredovanjem Deloittea. Na natječaj su se prije prijavili i njemački Horgen i mađarski Paper & More. Ponuda je objavljena 10. travnja.
(pd)
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu