Azija je danas svjetska priča o rastu broj jedan. Dalekovidni investitori ostvarit će enormne profite ulažući u kompanije koje imaju koristi od azijske povijesne transformacije.
U knjizi “Putem svile do bogatstva” Garyja Hamela skupina prvoklasnih financijskih analitičara i novinskih urednika upućuje vas na prave kompanije, prave sektore i prave strategije. Autori nude snažnu potporu za nekoliko provokativnih tvrdnji, da je Indija, a ne Kina, najbolja azijska investicijska destinacija, da će cijena zlata zasigurno eksplodirati, kao i mnoge druge. Osvjetljuju globalne ekonomske promjene koje će odrediti sudbinu američkog dolara kao rezervne svjetske valute i daju najnoviji pregled ključnih globalnih sigurnosnih pitanja koje svaki investitor mora razumjeti bez obzira gdje ulagao. Knjiga predstavlja odličan izbor za svakoga tko pokazuje interes za ekonomski razvoj država Azije, posebice Indije i Kine. Knjiga je objavljena u nakladi Mate iz Zagreba.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu