Teva Pharmaceutical Industries objavila je da je završila akviziciju američke kompanije Barr Pharmaceuticals, dosadašnjeg vlasnika Plive.
Završetkom transkcije Teva je novi vlasnik Plive. Na čelu domaćeg menadžmentskog tima u procesu integracije u novu kompaniju bit će Matko Bolanča, predsjednik Uprave Pliva Hrvatska. S Tevine strane, za koordinatora za integracijske aktivnosti u Hrvatskoj imenovan je Bruno Barcelos. Teva očekuje da akvizicija u potpunosti zaživi u četvrtom tromjesečju 2009., a više oorganizaciji bit će poznato krajem prvog tromjesečja 2009.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu