EY Poduzetnik godine najpoznatija je globalna nagrada namijenjena promoviranju uspješnih poduzetnika, koja je prošle godine prvi puta pokrenuta u Hrvatskoj i koja je na pijedestal najuspješnijih poduzetnika postavila mlade poduzetnike iz tvrtke Nanobit. Uz promociju na nacionalnoj razini pobjednici su se predstavili i na globalnom finalu izbora za EY Poduzetnika godine koje se u lipnju petnaestu godinu za redom održao u Monte Carlu.
Njihov dolazak u Monte Carlo te sudjelovanje u finalu programa koji se popularno naziva i „poduzetničkim Oscarom“ izazvao je interes brojnih inozemnih medija i poduzetnika svjetskog renomea koji su željeli iz prve ruke saznati tajne njihovog uspjeha.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu