Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Županija kupila automobil od 300.000 kuna, građani bijesni
Pretraživanje
Dionička društva
Prvotno je plan nabave predviđao kupnju električnog automobila za 212.500 kuna (uključujući PDV), no iznenada se izmjenama Plana nabave taj iznos povećava na 240.000 kuna + PDV (300.000 kn), iz nepoznatih razloga.
bug0 12.11.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
Slab prosjek ocjena
100%

Komedija, zupanija im se raspada, stanovnici iseljavaju a ovi se ponasaju kao pijani milijarderi ahahahahha…

mislim da bi konacno bilo vrijeme da se zakonski ogranici iznos ili kalasa auta koja se moze kupiti za grad, opcinu, zupaniju… oni su tu kao servis gradana i za tu funkciju im je dovoljan jedan obican pouzdan automobil. Alo zele bas neki luksuz, neka si ga uzmu privatno !!,

Barbosa 13.9.2007.
Dugotrajni korisnik
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
-

ne znam zašto se diže tolika hajka, el vozila su skuplja u startu ali zato su isplativija, osim guma i podvozja i nema nekih drugih troškova servisa a ako će fond sufinancirati i vozilo u konačnici koštati 176 tisuća kuna + PDV, onda je to dobra kupnja jer za taj iznos jedva kupiš vozilo niže srednje klase.

inaće, fakat, ćemu hajka, kao da su 300k, tj. 40k eur., neke hebene pare za novo vozilo više srednje klase!?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Još jedan dokaz da županije treba ukinuti!

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.

miami 19.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Bolje to- nego djeci igračke u vrtićima ili djeci bolju užinu u školi….fakat…?

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!

All 23.2.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
100%

Barbosa

ne znam zašto se diže tolika hajka, el vozila su skuplja u startu ali zato su isplativija, osim guma i podvozja i nema nekih drugih troškova servisa a ako će fond sufinancirati i vozilo u konačnici koštati 176 tisuća kuna + PDV, onda je to dobra kupnja jer za taj iznos jedva kupiš vozilo niže srednje klase.

inaće, fakat, ćemu hajka, kao da su 300k, tj. 40k eur., neke hebene pare za novo vozilo više srednje klase!?

A zasto bi se nekome u sisku uopce trebalo kupovati automobil ? Iz kojeg to razloga mi moramo to financirati ???? Fiat uno iz 80-te je za njih preskup, a ne vozila od 40 tisuca €. Ti si pao s kruske ?

Zadnja izmjena: All (20.7.2019. 20:32)