Za premošćivanje Neuma pola milijarde eura (objavljeno 04.07.2006.)

Naslovnica Forum Komentari članaka Za premošćivanje Neuma pola milijarde eura (objavljeno 04.07.2006.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bolje bi bilo financirati onda most Zadar-Ancona. 120 km mosta, 20 milijardi eura, pa onda kad već gradimo, gradimo nešto pravo…. Dubina ne prelazi 50 metara, projekti postoje. Gotova stvar… Samo treba uzjahati Bruxelles. Ionako bi EU financirala dobar dio projekta. Jer, EU se “pali” na mostove…
A korist za Hrvatsku? Mislim da nema smisla objašnjavati….

smiiješno, mislim da bi bolji onda bio most Zadar-Maroco, pa da lijepo povežemo evropu s afričkim kontinentom [smiley1][smiley1][smiley1] a ko će financirat, pa malo se zadužimo par bilijardi eura, pa će naša djeca malo po malo otplaćivat kamate [smiley1][smiley1][smiley1] a možda ćemo imat još nešto i za prodat [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


smiiješno, mislim da bi bolji onda bio most Zadar-Maroco, pa da lijepo povežemo evropu s afričkim kontinentom [smiley1][smiley1][smiley1] a ko će financirat, pa malo se zadužimo par bilijardi eura, pa će naša djeca malo po malo otplaćivat kamate [smiley1][smiley1][smiley1] a možda ćemo imat još nešto i za prodat [smiley1]

uz mostarinu od cca 100 eura, most bi se isplatio kroz desetak godina. ali, neka…. bilo je zečeva i po pitanju A1 pa evo…

mislim da treba otvoriti sezonu lova na zečeve i raditi prave stvari…[smiley1] jer, što bi rekli neki tamo “Who dares, wins!”

undefined:

uz mostarinu od cca 100 eura, most bi se isplatio kroz desetak godina. ali, neka…. bilo je zečeva i po pitanju A1 pa evo…

a šta kažeš na tunel ispod jadrana, da se povežemo ko engleska i francuska… ja vjerujem da bi i 200 milijardi eura za taj projekt bilo dovoljno
[smiley1][smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Tko je kapetan Ivo Rudeljak? Do sada nisam nikada čuo za tog gospodina, može li netko iz Poslovnog više o njemu i njegovoj ideji izvijestiti? Meni se čini da je ideja tunela ispod mora najbolje rješenje, ali da li je približno točna cijena od samo 40 mil. eura? Ako je, onda je to deset puta manja cijena od mosta.

Bogatije zemlje kao norveska…….

Pa kojem glupanu padsa napamet usporedjivati Hrvatsku i Norvesku koja ima “stednju” proisteklu od izvoza nafte u visini od 190.000.000.000 USD, tako da si mogu priustiti svakojake perverzije, nemojte nas usporedjivati olako…

ma imaju i račan i sanader love koliko žele, samo trebaju zagrabiti u vreću, nije njihovo ali se slobodno mogu poslužiti…

New Report

Close