VIDEO: Pogledajte kako je Plenković razriješio Dobrovića, Orepića i Šprlju

Naslovnica Forum Komentari članaka VIDEO: Pogledajte kako je Plenković razriješio Dobrovića, Orepića i Šprlju

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ne moze nam nitko nista, jaci smo od sudbine

Laprda plenki kao i uvijek, ni Bog ni Interpol ne može spasiti RH, a naročito ne kradezae, koji je dokazano lopovska organizacija.
By by plenki!!

mislim da je ovo ipak kraj HDZa

Tko bi rekao da će se Plenki pretvoriti u takvog autokrata. Neslaganje i drugačije mišljenje treba odmah kazniti.

Gledajući cijelu situaciju u Hrvatskoj, i raspad ovoga pravnog i gospodarskoga sustava, ispada da i ova Vlada RH., od Andreja Plenkovića (HDZ), nema nikakvih rješenja da daljnje vođenje države. Plenković je u startu se pokazao kao neki smireni čovjek, a na 33. sjednici Vlade je u sebi gotovo eksplodirao, i smijenio tri ministra MOST-a Vlahu Orepića, Slavena Dobrovića i Antu Šprlju. Mislim da ova Vlada od Plenkovića je “gotova”, odnosno ona se raspada po šavovima. Ono što me je začudilo i naljutilo, kao prvo, da na toj sjednici Plenković, je dao toliko značenje komemoraciji, gdje su u nedjelju (23. travnja 2017.) oni iz Vlade, zajedno došli na Spomen-područje Jasenovac kako bi izrazili pijetet svim žrtvama ovog koncentracijskog logora, i osudili zločine počinjene za vrijeme ustaškog režima, ne samo Jasenovcu, nego i na drugim stratištima u Hrvatskoj. Sramotno je, to stajalište i licemjerno od Plenkovića, jer na toj sjednici nije nitko spomenuo masovni bijeg mladih ljudi iz Hrvatske. Plenković je potpuno izgubljeni čovjek, i normalno je da je smijenio ministra policije Orepića, jer počeo je istraživati kriminal u Agrokoru, od Ivice Todorića, gdje je prije toga radio Zdravko Marić, sadašnji ministar financija. Između ostaloga na toj vrućoj 33-ećoj sjednici hrvatske Vlade, spomenuta je Petrokemije iz Kutine, koja treba dobiti 300 milijuna kredita kod HPB-a. Sada i ova vlada rješava kriminalno pitanje u “Petrokemiji” sa upumpavanjem novaca, što će sve na kraju platiti obvezni poreznici u ovoj propaloj zemlji… Ministrica Martina Dalić, nije sposobna da uopće bude ministrica gospodarstva. Ova vlada je izgubila potpuni kompas i orijentaciju… Ministar Goran Marić, nedugo je nabrojao svu imovinu od države koja stoji devastirana i napuštena, ali ništa se nije promijenilo – do sada jer ministar portfelja, ne smije proturiječiti premijeru Vlade Plenkoviću, da ne bi i on loše prošao… Ja mislim da novi izbori su rješenje za ovu lošu i ne odgovornu Vladu. Žalosno je što će na kraju platiti “ceh” hrvatski narod, ove komedije i tragedije. U svim bolnicama su veliki dugovi i gubici, a ministar zdravstva Milan Kujundžić, na sjednici priča gluposti i podilazi Plenkoviću. Ovo je Vlada “trula-baba-lan” da joj prođe dan… Oni se bave sukcesijama iz doba SFR-jugoslavije nakon dva desetljeća. Nema većega rugla od takve politike, koju je spreman i podržati Milorad Pupovac, vječni čovjek “hrvatske” politike… Sada je predsjednik Vlade RH., Andrej Olenković, i predsjednik HDZ-a, otkrio pravo lice – kuda opet naša domovina je spremna ići na putu; sirotinje, bijede i nezaposlenosti… itd.

Kakve su ljudi budale..
Kao dive se kako je plenkovic nonsalantno otpustio tri ministra a sta su taj dan popusili portfelj za 3% nema veze…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Kakva egzekucija:) Hladan ko špricer obrisao je pod s seoskim učiteljima, Udbašima i vikend iznajmljivačima ležaljki.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Kakva egzekucija:) Hladan ko špricer obrisao je pod s seoskim učiteljima, Udbašima i vikend iznajmljivačima ležaljki.

ko to, kolega? 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Plenković samo treba imenovati Jambu ministrom unutašnjih poslova i biti će mir

BIPOLARNI POREMEĆAJ. / sad ste vidjeli primjer u praksi/.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Tko bi rekao da će se Plenki pretvoriti u takvog autokrata. Neslaganje i drugačije mišljenje treba odmah kazniti.

A sto ste ocekivali, Delboy sin kosovca i vojne lekarke, za vrjeme Domovinskog rata uopce nije bio u Hrvatskoj, bezvezni poslusnik Brisela i foteljas. Svaka oporba HDZ-SDP u HRV je vitalna i bitna bez obzira kako se zvala. U HRV je bitno da u vlasti ima ljudi koji nece krasti, cak i s prosjecnim znanjem drzava ce ici naprijed. Sad imas na vlasti latentnu koaliciju HDZ-SDP + sateliti.

New Report

Close