Uzvoz meda utrostručen, od 330 tona iz Kine čak 245!

Naslovnica Forum Komentari članaka Uzvoz meda utrostručen, od 330 tona iz Kine čak 245!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Čuvajte se patvorina !

Kupujte samo Hrvatsko-Kineski med !

.

sve ćemo uništiti….uvozimo lošiji kineski med na štetu kvalitetnijeg domaćeg i uništavamo domaće proizvođače

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

iskreno, nije mi jasno kako je kineski med lošiji po defaultu od našeg. tamo pčele namjerno rade lošiji med ili cvijeće namjerno ima manje peluda od našeg?
uvijek mi je fascinantno kako je sve što u nas raste ili se proizvodi tako vrhunsko i sueprkvalitetno a sve uvozno je šrot i nekvaliteta.
kako su samo ti stranci preživjeli kad jedu i piju samo smeće za razliku od nas? [emo_namigusa]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Fascinantno je da je sve “naše” bolje od stranog a najgluplji smo narod u EU.

twinspark (nekoć bilo, sad se spominjalo, sad je to fiat multiair), to je zato što je kina jedna od najzagađenijih , ako ne i najzagađenija država svijeta. njihovo ne valja ništa ako se mene pita, osim svile, a to me ne zanima. već mi je muka kad se sjetim da sam par puta u kafiću koristio med za čaj…

...povijest se ponavlja...

Mi nemamo pojma o porijeklu hrane. Iz prve ruke: U vrijeme Cernobilske nesrece uvezene su ogromne kolicine meda iz Rusije. Ljubljanska Medica ga je iz velikih bacvi pakovala u teglice sa natpisom: Pristni domaci med. (Porijeklo – Slovenija, naravno).

Jos nesto: simptomaticno (i tragikomicno) je da Kinezi na zapadu ne zele kupuvati hranu i dodatke hrani, koji su uvezeni iz Kine. Kad idu u posjetu rodbini, napune kufere zapadnjackim vitaminima i ostalim proizvodima.


Jos nesto: simptomaticno (i tragikomicno) je da Kinezi na zapadu ne zele kupuvati hranu i dodatke hrani, koji su uvezeni iz Kine. Kad idu u posjetu rodbini, napune kufere zapadnjackim vitaminima i ostalim proizvodima.

Ovo nije istina.

Kinezi u Kanadi i US masovno kupuju hranu uvezenu iz Kine. T&T Supermarketi rastu kao gljive poslije kise, a imas i masu manjih kineskih prodavnica.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Jos nesto: simptomaticno (i tragikomicno) je da Kinezi na zapadu ne zele kupuvati hranu i dodatke hrani, koji su uvezeni iz Kine. Kad idu u posjetu rodbini, napune kufere zapadnjackim vitaminima i ostalim proizvodima.

Ovo nije istina.

Kinezi u Kanadi i US masovno kupuju hranu uvezenu iz Kine. T&T Supermarketi rastu kao gljive poslije kise, a imas i masu manjih kineskih prodavnica.

[/quote]

očito je mislio na zapad europe i to je točno.

...povijest se ponavlja...

PA to je sintetički med !

New Report

Close