Forum

Naslovnica Forum Hrvatska privreda Uredski namještaj
Pretraživanje
Dionička društva
Sadra 4.3.2007.
-

Nakon par upita za opremanje ureda .. malo sam se zamislio…

Ima par hrvatskih proizvođača … ima više uvoznika (Italija, Kina, Poljska i tko zna odakle još)

pa sam malo dodatno provjerio. Uvoznici žive ko bog … ništa ne rizikuju .. platiš
pa čekaš 60 dana … a ovi što proizvode … em trebaju podmirit fiksni pogon, platit radnike
i još su spremni dat odgodu … a i roba je u srži kvalitetnija … nije dizajn ko talijanski (al je ok)

E da čujem od vas gdje ste i od koga kupili namještaj za ured … ja sam našao firmu kojoj vjerujem
al da ne reklamiram … da čujem vaše komentare

Pozdrav

Zadnja izmjena: Sadra (30.1.2009. 2:27)
jenny 10.11.2010.
-

Kad smo se selili u nove urede, kupovali smo u potpunosti novi uredski namještaj. Imali smo dizajnericu interijera za pomoć, te smo odlučili dati napraviti namještaj po mjeri i po vlastitim idejima domaćoj tvrtci.
kako ne volim ništa prepuštati slučaju, obišla sam sa dizajnericom i neke centre, čisto da vidimo što se nudi i kolike su cijene ponuđenog.

Kad sam dobila kalkulacije i ponude od domaćeg proizvođača, zapravo više njih. Zaledila sam se, cijene su bile stvarno puno više od cijena namještaja u centrima.

Na kraju smo kombinirali, ali istina je da su domaći proizvođači puuuno skuplji, (ako gledamo isti rang kvalitete). Tko voli nek izvoli!

dodo54321 1.11.2010.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Tvin Virovitica
Zadnjih par godina neznam kakvo je stanje
prije par godina opremalismo urede za Amerikance koji su jako zahtjevni u svakom segmentu bili su više nego zadovoljni usluga je bila vrhunska za klasične programe kao i za specijalne naruđbe /to se neda vani naći po kvliteti a izvesti mogu sve što zamisliš/imaju poseban pogon za takvu vrstu namještaja
cijena je bila korektna i puno niža od konfekcije iz italije
osobno koristim njihov namještaj /isti/ već 15 godina tu su bile tri selidbe istog ali sve funkcionira bezprijekorno uz normalno održavanje kvaliteta maksimalna iskustvo i tehnologija pokazuju da znaju svoj posao sve pohvale i preporuke

Angrybird 15.2.2017.
Korisnik s iskustvom
-

Kod nas su uredski namještaj [rkvadrat.hr] dali radit po mjeri i super izgleda, a i kvaliteta je dobra, a koliko je koštalo se ne sjećam.