Tko će najviše plaćati u novom porezu na nekretnine?

Naslovnica Forum Komentari članaka Tko će najviše plaćati u novom porezu na nekretnine?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Još samo da im netko sredi gruntovne knjige koje su još od Austrougarske. Porez sigurno neće plaćati branitelji i oni sa većim prihodima ali svrstani na pravu stranu. Ne znam, na primjer, kako će odrezati porez Josipi Rimac na drugi stan od preko sto kvadrata za koji će kao odgovarati referentica koja joj ga je dodijelila. Primjer drugi: mostovka Strenja Linić sigurno neće plaćati porez na dodijeljeni stan koji renta ali ne plaća režije.

U Hrvatskoj je 285.000 ljudi nezaposleno , a 325.000 ljudi je blokirano , i ti ljudi imaju nekretnine koje Orešković namjerava oporezovati.

A ti ljudi nemaju za kruh , za život a nemogu ni prodati nekretninu.

Sljedi nabijanje kamata , nove blokade i oduzimanje nekretnina.


PREVARENI SMO!

SPRIJEČIMO OREŠKOVIĆA DA ‘UNIŠTI’ HRVATSKU:

Istina o porezu na nekretnine!

Premijer Orešković svojim ne poznavanjem hrvatskog jezika javnosti odaje dojam kao da je neki smiješni lik kojeg nitko ne shvaća ozbiljno.
Međutim, on čini i najavljuje neke vrlo ozbiljne stvari za Hrvatsku koje bi ju doslovce mogle uništiti.
A građani o dalje šute.
Tako on sa smiješkom prilazi bankarima a BLOKIRANE i siromašne hrvatske građane uopće ne vidi.
Tako on priča o prodaji hrvatske zemlje stranim korporacijama, a hrvatske poljoprivrednike i poduzetnike uopće ne vidi.
Tako on najavljuje ‘plaćanje’ života u zdravstvu, a hrvatske bolesnike uopće ne čuje.

Tako on najavljuje porez na nekretnine, i pokazuje da je došao na mjesto premijera da izvrši posljednji cilj u svrhu uništenja Hrvatske:

Privatno vlasništvo ne smije postojati!

Ono malo što ga je ostalo u rukama hrvatskih građana!
Istinu o porezu na nekretnine koji će se prema saznanjima Večernjeg lista odvijati u dvije faze.
U prvoj fazi, od 1. siječnja 2018., porez na nekretnine bit će u stvari “podebljana” komunalna naknada, koja odlazi u povijest.
Puna primjena poreza na nekretnine, koja će se temeljiti na procjeni stvarne vrijednosti nekretnina, počet će od 1. siječnja 2020. godine.

PREVARENI SMO! SPRIJEČIMO OREŠKOVIĆA DA ‘UNIŠTI’ HRVATSKU: Istina o porezu na nekretnine!

.

Na kraju placaju samo oni koji su pola zivota proveli na mješalici za beton.
Strelja je genijalni um.
Izmislila je stroj koji se sam pokrece.kapa dolje.

***vjerujte mi ljudi mogu ove sotonske sluge donosit zakone kakve god hoce, i Hitler je sve radio po zakonu, ali ja cu ukokat prvog koji mi zazeli uvaliti nekavi porez na glavnicu i na moje vlasnistvo na koje sam već platio 157 poreza

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

A šta će bivši predsjednik Josipović ? Koliko ono , 4 ili 5 stanova , taj če se dobro naplaćat .


U Hrvatskoj je 285.000 ljudi nezaposleno , a 325.000 ljudi je blokirano , i ti ljudi imaju nekretnine koje Orešković namjerava oporezovati.

A ti ljudi nemaju za kruh , za život a nemogu ni prodati nekretninu.

Sljedi nabijanje kamata , nove blokade i oduzimanje nekretnina.

Rijesenje je nastaviti povecavati poreze na rad kako bi oni koji rade i rentaju nekretnine mogli jos bolje podupirati one koji ne rade i sjede na milijunima kuna nekretnina.

Ako se nekretnina nemoze prodati onda je njena cijena 0. I porez na nekretninu je isto 0.

Opet kazem.Ja podrzavam porez na nekretnine samo ako ce uz njega ici i znacajno smanjenje poreza na rad. U tom slucaju povecat ce se broj kupaca nekretnina i to ce sprijeciti pad cijena nekretnina. Bez toga uvodjenje poreza na nekretnine bi bilo stetno.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

To je tako povrsno napisano. Hocemo li dobiti veci porez ako prekrecimo fasadu? Nekad su se kuce gradile godinama, a sada postoji zakoni koji nam odredjuju do kad moras izlit plocu, stavit fasadu. A kada od njih nesto trazis onda je to ovako: gradjevinska dozvola nakon kompletiranja 7 god i mito, uporabna dozvola 6mj,1god ili veza pa bude za 10dana. Gdje mi to zivimo? Za koga se to pise?

ako budu susedu crkle dvije krave može i meni jedna… bitno da je njemu više.
Poanta je da će se svakome uzeti vjerojatno više nego što je sada komunalna naknada, a da ne pričamo o onim “srečkovićima” koji sada nemaju komunalnu naknadu
tako su povećali pdv jer su smanjili doprinose za zdravstvo … PDV ostao doprinosi se vratili na staro
Porez na kamate dividednu kapitalnu (za one koji ipak uspiju nešto štediti i stvaraju crni fond za stare dane jer su mirovinski fondovi potemkinovo selo)

jedino što su dali crkavicu kroz povećanje razreda po principu uzmem ti 10 vratim ti 1 i trebaš biti sretan sa mojom reformom

sve je više nezasitnih pijavica, a baza sve slabija pa treba biti “kreativan” kako dodatno uzeti pod parolom bogati će platiti više i onda se raja raspameti (po principu bitno da je susedu gore) jer misli da živi u pravednoj državi a ne shvaća da mi koji ne živimo na državnoj sisi smo jedna skupina na kojoj se ova druga iživljava i isisava ju do besvijesti a da pritom da ista druga skupina koju u biti mi plaćamo da bi nam pružala protuuslugu tu istu protusulugu ne pruža ili ju pruža u vrlo lošem izdanju.

kolike su liste čekanja u zdravstvu
ako ste imali provalu doživjeli ste kako je policija učinkovita
policija je samo učinkovita kad čeka u zasjedi sa radarom, ili kad ti izađe na uviđaj prilikom prometne nesreče pri kojem naravno odere kaznu
sudovi su samo učinkoviti kada treba oderati prekršaj ili kaznu malome čovjeku itd

Rijesenje je nastaviti povecavati poreze na rad kako bi oni koji rade i rentaju nekretnine mogli jos bolje podupirati one koji ne rade i sjede na milijunima kuna nekretnina.Ako se nekretnina nemoze prodati onda je njena cijena 0. I porez na nekretninu je isto 0. Opet kazem.Ja podrzavam porez na nekretnine samo ako ce uz njega ici i znacajno smanjenje poreza na rad. U tom slucaju povecat ce se broj kupaca nekretnina i to ce sprijeciti pad cijena nekretnina. Bez toga uvodjenje poreza na nekretnine bi bilo stetno.

Lako je tebi preko Bare djeliti savjete.

Trebao bi računati da mi u Hrvatskoj plačamo najveće poreze na svijetu , čak 572 razna.
I koja god politička garnitura dođe na vlast vidi isključivo rješenje u tome da nastavi pljačkati stanovnike izmišljajući nove poreze.

Tako će i ova vlada Domoljubne koalicije uvesti najveću pljačku svojih građana u povijesti.

Sa tim najvećim porezima uspjele su vlade uništiti cjelo Hrvatsko gospodarstvo i investiranje i domaće i strano te je više od sto tisuća građana moralo napustiti Hrvatsku a i prisutna je demogravska katastrofa…

Jedino rješenje je smanjiti sve poreze a neke posve ukinuti !

I trošiti samo zarađeno !

Domoljubi ne izmišljaju nove poreze !

.


A šta će bivši predsjednik Josipović ? Koliko ono , 4 ili 5 stanova , taj če se dobro naplaćat .

prodati će jednu nekretninu, s gotovinom koju dobije plaćati će porez za preostale 4, kad otopi tu nekretninu, prodati će 3. nekretninu, iz koje će sevisirati porez za preostale 2., tako u krug dok ne dođe na 1 nekretninu, onda će ga porezna pustiti na miru.


ostra-poruka-vladi

porez-na-nekretnine-je-prevara-biraca

“Smanjite poreze koji guše poduzetništvo”

Porezi na dobit, njenu isplatu i kapitalne dobitke fundamentalno guše poduzetništvo i funkcioniranje tržišta kapitala, smatraju u Lipi, a što je još važnije, izrazita progresivnost poreza na dohodak s najvišom stopom od 40% koja se primjenjuje na srednje dohotke odbija tehnološke tvrtke, visokostručne zaposlenike i vrhunske menadžere, koji su motor razvoja.

“Apeliramo na vladu da u najkraćem mogućem roku ispravi ove nedostatke i objavi konkretan plan porezne reforme koja će zajamčiti ubrzanje tehnološkog i ekonomskog razvitka Hrvatske”, navode iz Lipe.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ostra-poruka-vladi-porez-na-nekretnine-je-prevara-biraca/890683.aspx

.

nakon uvođenja ovoga zakona, očekujem veliki bum kupnje kampera u Hrvatskoj, naročito mladih obitelji, pa ako gospoda nastave ovako dalje za.ebavati, možeš im lakše zbrisati u neku normalnu državu


A šta će bivši predsjednik Josipović ? Koliko ono , 4 ili 5 stanova , taj če se dobro naplaćat .

sinovi oslobodilaca nakon ’45 moraju biti oslobođeni ovakvih davanja, bez obzira o koliko se nekretnina radi, obzirom da su iste priskrbljene vlastitim trudom i mukom, te godinama savjesno održavane



A šta će bivši predsjednik Josipović ? Koliko ono , 4 ili 5 stanova , taj če se dobro naplaćat .

sinovi oslobodilaca nakon '45 moraju biti oslobođeni ovakvih davanja, bez obzira o koliko se nekretnina radi, obzirom da su iste priskrbljene vlastitim trudom i mukom, te godinama savjesno održavane
[/quote]

Eto , ja bih im dodao još koju za iskazani trud i muku . Ja mislim da je to pošteno.

New Report

Close