Što Linić zapravo radi na godišnjem odmoru?

Naslovnica Forum Komentari članaka Što Linić zapravo radi na godišnjem odmoru?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nadam se da nije čuo upozorenje o neveri koja se sprema pa da će imati bliski susret sa vjetrom, morem, ribama i na kraju sa morskim dnom.

Bolje je da ne znamo što radi jer bi inače mogli biti pozvani kao svjedoci u USKOK.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Što Linić zapravo radi na godišnjem odmoru?

…manje štete nego obično!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Nadam se da nije čuo upozorenje o neveri koja se sprema pa da će imati bliski susret sa vjetrom, morem, ribama i na kraju sa morskim dnom.

Nismo mi te sreće….[emo_zloban]

Što radi?

Kao i na poslu i na odmoru troši novac poreznih obveznika.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Kao i na poslu i na odmoru troši novac poreznih obveznika.

Ciji novac trose tvoji prijatelji, “asistenti” na fakultetima?

boli me ona stvar sto on radi na g.o. katasrofa od novinarstva [emo_palacd]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


Kao i na poslu i na odmoru troši novac poreznih obveznika.

Ciji novac trose tvoji prijatelji, "asistenti" na fakultetima?
[/quote]

Na poslu tvoj, na odmoru svoj.

Bilo bi bolje da ih Slinonja pita za savjet a ne Čmarasa kabinetara – memorandumaša – klimavca iz podružnice stranke.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close