Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Stiže spas za Uljanik? Kineski premijer u 4 ujutro zvao šefa brodogradilišta
Pretraživanje
Dionička društva
Dvije zemlje potpisale brojne sporazume u poljoprivredi, infrastrukturi, digitalnim tehnologijama, turizmu....
bug0 12.11.2018.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
50%

Hehehehhe, dajte kinezima neka u 3. Maju zadrze brodogradnju, u prostoru uljanika nek izgrade hotelski kompleks za svoje goste iz kine i ostale ….. uz uvjet da naprave brzu zeljeznicu,, bar 200-250 km/h. pula - rijeka - zagreb - sjever, bec - budmpesta.. :)) i za 5-10 godina imati cemo boom, bez daljnih gubitaka milijardi iz proracuna..

Da iz zagreba do pule mozes doci za sat vlakom, to bi bio takav sut za razvoj i turizam da je to ludnica.

The_Man 3.6.2016.
Dugotrajni korisnik
50%

Uf koje preseravanje sa 5G mrežom. Otprilike razina 8-jezgrenog procesora na tri gige u mobu. Ma svi na mob spajaju četiri ekrana pa modeliraju animacije…
Zar reklamiranih 200 Mbps u 4G nije dovoljno za sljedećih 5-10 godina? Mislim, jedino ako će biti konkurencija trenutnim operaterima koji će posljedično postaviti još koju antenu da se dosegne 50 Mbps…

zorangutan 10.2.2017.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
80%

od ovoga s uljanikom naravno da neće biti ništa, ali zabavno je za čitatelje u medijima….

na ignore: posejdon, migra (spammer), naimxs, nabiduasku, plankovic, pific, maratonac (navlakač), ja-sam…

barbaboro 16.9.2017.
Korisnik s iskustvom
100%

“poziv kineskog premijera Li Keqianga Hrvatskoj da pripremi što više poljoprivrednih proizvoda za kinesko tržište”???
A na našim tržnicama kineski, npr. češnjak i grah preplavio štandove i gotovo potpuno istisnuo domaće. A on poziva Hrvatsku da izvozi (te?) poljoprivredne proizvode u Kinu….
Nije mi jasno….

Romel 6.9.2007.
Dugotrajni korisnik
100%

poziv kineskog premijera Li Keqianga Hrvatskoj da pripremi što više poljoprivrednih proizvoda za kinesko tržište

Bila bi velika i poštovana kineska nacija na malo žešćoj dijeti kad bi jela poljoprivredne proizvode koje je HDZSDP u stanju proizvesti.

purCo 9.2.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

Romel

poziv kineskog premijera Li Keqianga Hrvatskoj da pripremi što više poljoprivrednih proizvoda za kinesko tržište

Bila bi velika i poštovana kineska nacija na malo žešćoj dijeti kad bi jela poljoprivredne proizvode koje je HDZSDP u stanju proizvesti.

da smo Talijani, mogli bi im prepakovati njihov češnjak i grah i nazad
dragon2000 12.9.2010.
Dugotrajni korisnik
100%

“poziv kineskog premijera Li Keqianga Hrvatskoj da pripremi što više poljoprivrednih proizvoda za kinesko tržište”???
A na našim tržnicama kineski, npr. češnjak i grah preplavio štandove i gotovo potpuno istisnuo domaće. A on poziva Hrvatsku da izvozi (te?) poljoprivredne proizvode u Kinu….
Nije mi jasno….

Znači, naši proizvodi su kvalitetni ali ih ne možemo platiti pa ćemo ih izvoziti a uvozit ćemo loše proizvode kao smrznuto i staro meso i slično.

KUKURIKU 20.2.2019.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

dragon2000

Nije mi jasno….

Znači, naši proizvodi su kvalitetni ali ih ne možemo platiti pa ćemo ih izvoziti a uvozit ćemo loše proizvode kao smrznuto i staro meso i slično.

Eureka!
Shvatio si.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada.
Znači, treba pronaći dno.

Ledica 13.6.2018.
Dobar prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
100%

purCo

Romel

da smo Talijani, mogli bi im prepakovati njihov češnjak i grah i nazad

Nešto slično ćemo i napraviti.
Prodavat ćemo im mlijeko. Koje uvozimo.