Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Rumunjski rast 'u kineskom stilu' zastrašuje ekonomiste
Pretraživanje
Dionička društva
Ekonomski je rast rezultat snažne osobne potrošnje što za posljedicu ima povećanje inflacije, trgovinskog manjka i proračunskog deficita.
Muzakus 19.9.2017.
Korisnik s iskustvom
Mali krug prijatelja
50%

Eh da mi imamo slicne brige!

Romel 6.9.2007.
Dugotrajni korisnik
100%

rumunjsko gospodarstvo u trećem je tromjesečju jurnulo 8,8 posto na godišnjoj razini

Langsam aber sicher.
Pa jel nemaju tamo HDZSDP-a da malo ubaci u rikverc?

trader 2.3.2006.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
100%

Dakle definitivno smo najgori u EU, pitam se da li nam je uopće tamo mjesto. Da je Rumuinjska na lokaciji Hrvatske imala bi duplo više, a mi da smo tamo svi bi kopali po kontejnerima. Totalno me razočarao ovaj narod, nismo trebali rušiti Jugoslaviju misleći da zaslužujemo bolje. Ne zaslužujemo.

Savage 28.8.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Da se ne zavaravamo - što je nagore od svega i oni i Bugari imaju užasno raširenu korupciju. Ali sa nekoliko pametnih poteza (porez na IT kod Rumunjske npr.) su poletjeli. Kurupcije ima svugdje, ali rijetko gdje u Europi je kombinacija oštrog birokratskog aparata, korupcije i sveopće apatije čine takvu sinergiju kompletno uguše ekonomiju.

Antonijo 14.5.2013.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Rumunjska se uzdigla zahvaljujući IT sektoru to svi znaju i kresanjem poreza IT sektoru. To bi trebali i naši napraviti odmah, pa da malo skočimo i mi gore.