Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Pusić: Izađite na referendum i glasajte protiv
Pretraživanje
Dionička društva
Prva potpredsjednica Vlade Vesna Pusić pozvala je danas sve građane da izađu na državni referendum te glasaju protiv toga da u Ustav uđe definicija braka kao zajednice muškarca i žene.
plavi 28.2.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
60%

Pero7

plavi:
Vi ste ZA ovo:
http://www.dugineboje.com/galerija.php [dugineboje.com]
A većina nas ovdje je ZA na referendumsko pitanje koje će biti postavljeno 01.12.Sve je jasno.Ali vi pišite manjina imaju sva prava ovdje na poslovnom forumu.lp

@ plavi ,

u pravu si.
To je program za smanjenje nezaposlenih.
Sjeti se samo mračnih “manjina”koje su marširale našim gradovima.
Gay parade u Dalmaciji ?
Super !Super !
Radilo se o programu smanjenja nezaposlenih .
Kao što je poznato , čak ni prof. Radmanu nije uspjelo u debeom crjevu stvoriti život…
To će populariziranjem gay brakova biti sve manje djece .
A ako će biti manje djece biti će i manje nezaposlenih .
Što je više gay shame parada , to je manje rođenih .

Tako je pero.
Bitno da se Lezbo,gay transsexualci,bisexualci zajednica ( skraćenoi LGTB ili ti ovo:

http://www.dugineboje.com/galerija.php [dugineboje.com]

znaju požaliti da se baca novac na referndum.A na njihove gay parade nije bio baćen novac??
Sramota,koliko si neki dopuštaju, samo zato što su pripadnici manjinskih zajednica misle da imaju veća prava nego većina.

lp

POUČAK 26:Porastom cijene dionice,ako se popravlja poslovanje,ona postaje jeftinija a, skuplja ako je cijana pala a poslovanje se pogoršalo...

Pero7 4.2.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
71%

@ plavi ,

pažljivo sam na raznim portalima proanalizirao profil onih koji se javnoizjašnjavaju da su protiv .

I došao sam do zakljuička da se radi o parazitnim osobama koje u životu nisu stvorile niti jednu dodanu vrijednost.
Večina njih cjeli svoj jadni život zgubidani na nekim neradnim radnim mjestima .
I što je najžalosnije , večina njih živi na Državnim Jaslama koja mi punimo.
Molim te provjeri.

Osobno ću izaći na Referendum 01.12.2013. i glasat ću ZA.

.

dionis 10.4.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
66%

Upravo tako @Pero7.Pa nećemo valjda slijediti naputke jedne napušene gđe pušić

tramell 11.1.2012.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

ZA!

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/167710/Default.aspx [slobodnadalmacija.hr]

Pero7 4.2.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
80%

*

tramell

ZA!http://www.dugineboje.com/galerija.php [dugineboje.com]

@ tramell ,

i mislio sam da si ti ZA ove koji marširaju s duginim bojama.

.

miami 19.8.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
25%

O čemu treba glasati….???? Toliko mi je to mutavo, da neću ni komentirati.

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!

kerub 9.4.2013.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
85%

Osobno ću izaći na Referendum i glasat ću ZA.

Bulja123 3.7.2013.
Korisnik s iskustvom
Mali krug prijatelja
85%

Pogledajte odvratni komunistički list (Novi list) koliko drži do nezavisnosti novinarstva. Upravo je nevjerojatno koliko su se komunisti aktivirali i upregnuli baš sve adute kako bi protjerali nenormalna prava za odvratne spodobe.

Vaš link … [novilist.hr]

dionis 10.4.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
83%

Bulja123

Pogledajte odvratni komunistički list (Novi list) koliko drži do nezavisnosti novinarstva. Upravo je nevjerojatno koliko su se komunisti aktivirali i upregnuli baš sve adute kako bi protjerali nenormalna prava za odvratne spodobe.

Vaš link … [novilist.hr]

Zaista treba imati dobar želudac za otvoriti i čitati taj režimski The đubre Times
Ajzak 1.12.2011.
Dugotrajni korisnik
Srednji krug prijatelja
28%

Ne mislim ništa dobro o ovoj vladi, ali put u fašizam često počinje ovako… Napadima na manjine koje je lako napasti.

Na 1. Hitlerovom referendumu 95 % od onih koji su izašli (95 % svih birača) je glasalo ZA da se Njemačka povuče iz Lige naroda i da se Njemačka povuče sa konferencije o razoružanju u Ženevi. Čak je i 2154 od 2242 budućih zatvorenika u Dachau tada glasalo za.

Danas će doći po pedere, sutra možda i po vas…

kerub 9.4.2013.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
66%

Bome tebi nije lako.