Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Poslovni.hr ruši rekorde!
Pretraživanje
Dionička društva
Predanost redakcije, osluškivanje potreba čitatelja te kontinuirani rad na kvaliteti sadržaja rezultirali su dugogodišnjom dominacijom Poslovnog u svom tržišnom segmentu kao i rekordnom čitanošću u srpnju.
citatelj 28.6.2018.
Mali krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

hvala.

cigo universale

ohladi 27.5.2017.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

E sad da svi ti citatelji uloze 5% na burzu, svima bi nam bilo dobro :)

kreimir22 17.7.2018.
Korisnik s iskustvom
50%

Čestitke i dajte više priča te članaka o inovativnim i perspektivnim poduzetnicima iz Hrvatske i svijeta.

dvdioni 19.10.2015.
Novi korisnik
-

Super, još da je forum transparentniji…

Vortac 23.9.2007.
Dugotrajni korisnik
-

U zemlji u kojoj je 99% stanovnika ekonomski nepismeno, a političarima je plafon ekonomije podizanje minimalca i tiskanje kune, Poslovni.hr je rijetka oaza u kojoj čovjek može pročitati koliko-toliko objektivne vijesti iz svijeta gospodarstva, bez socijalističkih besmislica. Čestitke redakciji.

miroks 5.2.2013.
Dugotrajni korisnik
66%

Ma dajte se,najte se,da nema ti cokera sa burze bili bi prazni kao konzumove trgovine.Kaj to vi nudite ,,kopy past,,sa drugih portala….hallo!?

ptahotep 24.6.2009.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
33%

Forum je glavni razlog posjeta ovom web mjestu, iako, aktivnosti na forumu nisu ni u sjeni onoga od prije 10g. Kako su nestajali mali ulagači na burzi tako su se i profili gasili, navlakači su uvijek aktivni.
Što se tiče sadržaja PD-a, ništa posebno!
Prijetio sam da nikada nisu čitateljima čestitali ni jedan nacionalni ili vjerski blagdan ali se zato moglo naći sadržaja o kravi iz Požarevca koja je otelila dupliće, Jovanki Broz i sl.

Axelrod 11.5.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

ptahotep

Forum je glavni razlog posjeta ovom web mjestu, iako, aktivnosti na forumu nisu ni u sjeni onoga od prije 10g. Kako su nestajali mali ulagači na burzi tako su se i profili gasili, navlakači su uvijek aktivni.
Što se tiče sadržaja PD-a, ništa posebno!
Prijetio sam da nikada nisu čitateljima čestitali ni jedan nacionalni ili vjerski blagdan ali se zato moglo naći sadržaja o kravi iz Požarevca koja je otelila dupliće, Jovanki Broz i sl.

Po mojoj slobodnoj procjeni 90% klikova donosi poslovni forum koji je koliko toliko aktivan i sve reklame bi po meni trebale biti upućene forumašima kojih ima jako puno koji samo čitaju i nekih 10% kojih piše na forumu..

DonJuan 15.5.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
Dobar prosjek ocjena
-

Teško je bilo što mudro i pametno reći na ovu temu… jer se o Poslovnom i njegovoj izvedbi zapravo i nema što reći.

Zadnja izmjena: DonJuan (10.8.2018. 10:36)