Porezna uprava najavila akcije širom Hrvatske: Više od trećine obveznika se ne drži zakona

Naslovnica Forum Komentari članaka Porezna uprava najavila akcije širom Hrvatske: Više od trećine obveznika se ne drži zakona

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Cim je Panenic rekao da ce prije razgovarati sa poreznim obveznicima i opominjati ih na nepravilnosti, prinosi od pdv-a su poceli stagnirati. Takav je nas narod, kad popisti represija, odmah nestaje discipline i odgovornosti.

Bilo me sram napisati. I mi imamo POREZNI NADZOR. Donijeli su prije dva dana PAPIR sa spiskom
šta sve treba pripremiti.>Obzirom da POREZNI NADZOR / onak temeljito/ nismo imali dugo
točnije od 2005..g. potrebno ga je napraviti…..

Kolega , ja i informatičar- ćemo pripremiti dokumentaciju.
STAVKU po stavku smo dogovorili – ŠTO TKO RADI. Imamo rok 7 dana , od dana uručenja,
a radnih praktički 5. To je knap, i moramo sve poslove zaustaviti- da sve složimo.
Godišnji odmori su- to dodatno komplicira stvari…..

Sve snimamo na USB.e …. kopiramo zadane dokumente, ja pripremam ono što treba piskarati,
kao što se i vidi- da stalno volim piskarati-….

Najviše me brine, stanje povezanih tvrtki, naravno pozajmice međusobno / da li imamo sve ugovore,
datume, i stanje troškova- da li je sve točno kontirano…… Ostalo je sve informatizirano, nemamo šta izmišljati, treba sve povezano pripremiti….tako nam Bog pomogao.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close