Poduzetnici, registrirajte se i učite s računala! Donosimo vam besplatne online-edukacije

Naslovnica Forum Komentari članaka Poduzetnici, registrirajte se i učite s računala! Donosimo vam besplatne online-edukacije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

do jaja [emo_palacg]

Gdje je Kvaka ?
Čemu se treba registrirati ako je sve besplatno ?
Nema đabe ni u stare babe.

.

Navuku te besplatnim materijalima kako bi došli do podataka I nudili svoje proizvode prema slici koju stvore iz tih podataka.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

više povjerenja ne bi škodilo, nije sve u životu navlakuša. Uostalom, ako ti ljudi i ponude nešto, pa šta sad? Nitko te ne sili da uzmeš.

Zašto im onda trebaju tvoji podatci I provjere?

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

bože moj, pa koji moment ti nije jasan? Pa zar su vidoviti i znaju da si poduzetnik? U registraciji te traže OIB, onda provjere u registru jesi li doista taj za kojeg se izdaješ i onda ti daju pristup. Materijali su namijenjeni izričito poduzetnicima – inače bi ih svi mogli downloadat bez registracije

Bravo, dobro si skužio. Zašto da gube vrijeme sa nekim tko im nije potencijalni klijent.:-)

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

aha, dakle – tržišno orijentirano = negativno? Pri čemu, zapravo, nagađaš o potencijalnoj tržišnoj orijentiranosti, ne? odnosno, a priori “neću, jer bi mi se moglo ne znam kad dogoditi ne znam šta”. Puno se opterećuješ…

Ma dobro Gorane, tko hoće da ti šalje podatke nek ih šalje. Nisi NSA. Ipak mislim da je autorsko uključivanje u raspravu I obrana-jadno.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]


više povjerenja ne bi škodilo, nije sve u životu navlakuša.

To vrijedi i obratno. Vise povjerenja prema potencijalnim klijentima ne bi skodilo.

Btw, ne dijele se besplatni je*eni mobiteli da mozes ocekivati prijavu 4 miljona gradjana najgluplje zemlje europe, nego edukacija. Da ljudi drze do toga, ne bismo bili tu gdje jesmo.

OIB? ozbiljno?

New Report

Close