Pljuska iz Bruxellesa: Pravilnici rađeni po mjeri odabranih

Naslovnica Forum Komentari članaka Pljuska iz Bruxellesa: Pravilnici rađeni po mjeri odabranih

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Je li već u Remetincu ili ćemo trebati čekati koji dan?

ako niti ovo dorh ne rijesi i to hitno, ne samo da cemo platiti tudji lopovluk, nego ce nam uskratiti nove investicije. ima li jace protuhrvatsko djelovanje?
po meni nema!

Ja mislim da bi bilo bolje da DORH istrazi ovu
Christinu Borchmann, direktoricu Glavne uprave za poljoprivredu i ruralni razvoj Europske komisije. Ma kakav je ona faktor ? :))

Status Quo: Roll Over Lay Down

Zna se tko dobiva najveće potpore u poljoprivredi u ovoj državi, i očito su za takve prilagođavani uvjeti…
zato sam i glasao za ulazak HR u EU da nas zaštiti od naše bande političara i lopova…

Nije mi jasno kako jedna novinarka može napisati ovoliku kolicinu gluposti i lazi.
Gospođo Novinarko napisite gdje u tekstu koji spominjete piše da je bilo pogodovanja ili iceg slicnog.
Dali je problem sto ste zločesti i zeljni senzacija ili naprosto neznate Engleski.
Ako ste dobronamjerni objavite integralni dokument na Engleskom jeziku pa neka zainteresirani sami procjene dali u dokumentu ista pise od onog sta ste Vi tako bombasticni napisala.
A sta se tice Mavreka i Kovaca to su jebivetri koji iz svaki iz svojih razloga zele da se natjecaj ponisti.
Mavrek zato jer je konzultant kome vecina projekata nije prosla a Kovač zato jer zastupa jednu grupaciju poljoprivrednika ( OPG-ove) koji se i nisu iskazali u pripremama projekata i sad bi da se sve poniste da bi u novom eventualnom natjecaju bolje prosli.
Jedno je sigurno a to je da ponistenja natjecaja nece biti jer je to pravno neizvodivo.Ako to ministar ucini susret ce se sa brojnim tuzbama koje ce na kraju izgubiti.

Sve su prilike da je ovo dosad najveći javno razotkriveni SDP-ov kriminal, i simptomatično je da ga nije otkrio DORH, nego EK.

New Report

Close