Peticiju protiv uvođenja poreza na nekretnine potpisalo 124 tisuće građana, najavljeni su i idući koraci

Naslovnica Forum Komentari članaka Peticiju protiv uvođenja poreza na nekretnine potpisalo 124 tisuće građana, najavljeni su i idući koraci

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ionako ako se ne naplati iz tog poreza, nadoknadit će se iz nekog drugog. Bolje da više plaćaju oni koji imaju (nekretnine) nego oni koji nemaju. A i poneko će se okoristiti eventualnim padom cijena nekretnina.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Ali ipak najveći gušt je gledati kako veliki domoljubi, hadezeovci, najednom postaju podvojene ličnosti. I kako ljubav prema nekretninama za čas pobijedi onu prema domovini. Apartman u Dubrovniku, kuća na Pagu, kuća i stan u Zagrebu i odjednom cijena domoljublja postaje prevelika.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Da,da,peticija će ih zaustaviti…


Ali ipak najveći gušt je gledati kako veliki domoljubi, hadezeovci, najednom postaju podvojene ličnosti. I kako ljubav prema nekretninama za čas pobijedi onu prema domovini. Apartman u Dubrovniku, kuća na Pagu, kuća i stan u Zagrebu i odjednom cijena domoljublja postaje prevelika.

Moram se opet pohvaliti, jer opet sam vidovit bio. Naš mentalitet ne da nije malograđanski nego nije još ni sitnoseljački. Mentalno smo na razini ranog srednjeg vijeka, rodovske zajednice i sakupljačkog gospodarstva. Čim se spomenu nekretnine, odmah se iskolače oči, iskoče vratne žile i nagonski ispusti uzvik: “Ne dam u moje. To sam ja krvavo stekao.”

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.


Ali ipak najveći gušt je gledati kako veliki domoljubi, hadezeovci, najednom postaju podvojene ličnosti. I kako ljubav prema nekretninama za čas pobijedi onu prema domovini. Apartman u Dubrovniku, kuća na Pagu, kuća i stan u Zagrebu i odjednom cijena domoljublja postaje prevelika.

glupost, želiš reći da članovi/glasači ostalih stranaka jedva čekaju taj porez? i da se njihovi glasači ne bi bunili da je porez izglasala npr. SDP vlada? što se oporezivanja građana tiče HSZ/SDP/MOST su isti, zanima ih samo da se napuni proračun da mogu dijeliti pare podobnima!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

mannu, ovako nekako :)?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



Ali ipak najveći gušt je gledati kako veliki domoljubi, hadezeovci, najednom postaju podvojene ličnosti. I kako ljubav prema nekretninama za čas pobijedi onu prema domovini. Apartman u Dubrovniku, kuća na Pagu, kuća i stan u Zagrebu i odjednom cijena domoljublja postaje prevelika.

glupost, želiš reći da članovi/glasači ostalih stranaka jedva čekaju taj porez? i da se njihovi glasači ne bi bunili da je porez izglasala npr. SDP vlada? što se oporezivanja građana tiče HSZ/SDP/MOST su isti, zanima ih samo da se napuni proračun da mogu dijeliti pare podobnima!
[/quote]
ne, ne želim to reći ali za njihove primjere ne znam, za ove znam nekoliko i to one koji nisu medijski eksponirani.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

ma dosta je pogledati izjave istaknutih SDP-ovaca prije par godina poput linića, marasa itd. o potrebi uvođenja poreza na nekretnine….naravno dok su bili na vlasti, a kad su prešli u oporbu zaokret za 180 stupnjeva.
protiv ovog poreza (i drugih novih poreza) narod mora biti jedinstven tj.bez obzira na stranačke boje jer porezna presija kod nas je najviša u EU i trebamo se svi zajedno boriti za njeno smanjenje, a ne za dodatno povećanje

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Ali ipak najveći gušt je gledati kako veliki domoljubi, hadezeovci, najednom postaju podvojene ličnosti. I kako ljubav prema nekretninama za čas pobijedi onu prema domovini. Apartman u Dubrovniku, kuća na Pagu, kuća i stan u Zagrebu i odjednom cijena domoljublja postaje prevelika.

Moram se opet pohvaliti, jer opet sam vidovit bio. Naš mentalitet ne da nije malograđanski nego nije još ni sitnoseljački. Mentalno smo na razini ranog srednjeg vijeka, rodovske zajednice i sakupljačkog gospodarstva. Čim se spomenu nekretnine, odmah se iskolače oči, iskoče vratne žile i nagonski ispusti uzvik: "Ne dam u moje. To sam ja krvavo stekao."
[/quote]

u eko-sustavu , ili ćeš se prilagoditi istome ili ćeš izumrijeti pa stoga, dragi kolega, umjesto da gledaš druge i tuđe, pobrini se za sebe i stekni svoje a ako imaš problem sa naćinom stjecanja i sumnjom u kriminalne aktivnosti, onda rađe usmijeri napore prema institucijama koje su zadužene za takve stvari da svoj posao rade još više i još bolje!

ako ili kada napokon stekneš nešto svoje, uvidjeti ćeš da je stjecanje a pogotovo održati stečeno, itekako “krvavi” proces i baš me zanima da li bi tada samog sebe doživljavao, kako si to evoklentno okarakterizirao “malograđanski i sitnoseljački, mentalno na razini ranog srednjeg vijeka, rodovske zajednice i sakupljačkog gospodarstva” ?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Da,da,peticija će ih zaustaviti…
referendum ce ih zaustaviti 500 000 potpisa..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial




Ali ipak najveći gušt je gledati kako veliki domoljubi, hadezeovci, najednom postaju podvojene ličnosti. I kako ljubav prema nekretninama za čas pobijedi onu prema domovini. Apartman u Dubrovniku, kuća na Pagu, kuća i stan u Zagrebu i odjednom cijena domoljublja postaje prevelika.

Moram se opet pohvaliti, jer opet sam vidovit bio. Naš mentalitet ne da nije malograđanski nego nije još ni sitnoseljački. Mentalno smo na razini ranog srednjeg vijeka, rodovske zajednice i sakupljačkog gospodarstva. Čim se spomenu nekretnine, odmah se iskolače oči, iskoče vratne žile i nagonski ispusti uzvik: "Ne dam u moje. To sam ja krvavo stekao."
[/quote]

u eko-sustavu , ili ćeš se prilagoditi istome ili ćeš izumrijeti pa stoga, dragi kolega, umjesto da gledaš druge i tuđe, pobrini se za sebe i stekni svoje a ako imaš problem sa naćinom stjecanja i sumnjom u kriminalne aktivnosti, onda rađe usmijeri napore prema institucijama koje su zadužene za takve stvari da svoj posao rade još više i još bolje!

ako ili kada napokon stekneš nešto svoje, uvidjeti ćeš da je stjecanje a pogotovo održati stečeno, itekako "krvavi" proces i baš me zanima da li bi tada samog sebe doživljavao, kako si to evoklentno okarakterizirao "malograđanski i sitnoseljački, mentalno na razini ranog srednjeg vijeka, rodovske zajednice i sakupljačkog gospodarstva" ?
[/quote]
Sve si rekao. U javnoj teoriji katoličanstvo u privatnoj praksi životinjski darvinizam. A ovaj “eko-sustav”, pretpostavljam, ne znači i ekološki nego očito misliš na hadezeov hranidbeni lanac koji funkcionira besprijekorno. Uz pomoć navedenih institucija. Zato preferiram slobodu javnog govora i korištenje modernih medija.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

*Mannu, o ćemu ti uopće tu pričaš i za što se točno zalažeš???

pa upravo porezom na nekretnine daješ legitimitet tim političko kriminalnim hranidbeniim lancima da funkcioniraju još duže i još bolje, da se isisava sve više, da se zadužuje sve više i da metar nogostupa rođo odradi po cijeni mercedesa a račun ispostavi nama ili ovrha na svoj pokretnoj i nepokretnoj imovini….za to se zalažeš, kao da narkomana liječiš sa neiscrpnim izvorom narkotika?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


*Mannu, o ćemu ti uopće tu pričaš i za što se točno zalažeš???

pa upravo porezom na nekretnine daješ legitimitet tim političko kriminalnim hranidbeniim lancima da funkcioniraju još duže i još bolje, da se isisava sve više, da se zadužuje sve više i da metar nogostupa rođo odradi po cijeni mercedesa a račun ispostavi nama ili ovrha na svoj pokretnoj i nepokretnoj imovini….za to se zalažeš, kao da narkomana liječiš sa neiscrpnim izvorom narkotika?

ljeci frustracije od gubitka na tk ,,ignore je odavno

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


*Mannu, o ćemu ti uopće tu pričaš i za što se točno zalažeš???

pa upravo porezom na nekretnine daješ legitimitet tim političko kriminalnim hranidbeniim lancima da funkcioniraju još duže i još bolje, da se isisava sve više, da se zadužuje sve više i da metar nogostupa rođo odradi po cijeni mercedesa a račun ispostavi nama ili ovrha na svoj pokretnoj i nepokretnoj imovini….za to se zalažeš, kao da narkomana liječiš sa neiscrpnim izvorom narkotika?


nemojte protiv nogostupa, to naša lokalna samouprava šetnice uređuje da naši povratnici iz pečalbi kad svrate ponekad kući mogu malo prošeteti, to jedna strana firma isforsirala, troši se toga, još ako su šetnice osvjetljene, onda je to dodatni užitak za šetače na privremenom odmoru kod kuće

New Report

Close