Ostala samo tri dana za izbjegavanje plaćanja milijarde kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Ostala samo tri dana za izbjegavanje plaćanja milijarde kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Još miljardica u krematorij…što volim ovu premreženu državicu, a pogotovo sve nas građane i građanke (stokicu sitnih zubića).
Viva Mamiño, Gucić, gazda Todor &co 💸

Jan de Nulu najiskrenije preporučujem da što prije naplati od države tih milijardu kuna i da bježi odavde glavom bez obzira jer će ga ako bilo što potpiše opet mjesecima zavlačiti sa obećanjima i kombinacijama. Ovi naši “jadovani” se nakon što su proćerdali 30-tak milijardi kuna narodnog novca kroz brodogradilišta sada očajnički bore da ne plate i ovu “jadnu” milijardu. Jan de Nul ih drži za jajc. kroz državne garancije i bio bi lud kada bi pristao na bilo što drugo osim naplate. Uzmi pare i bježi, to ti je zadnja prilika! Nemaš pojma s kim posluješ, to su gospodari tame i magle, prodavači opsjena i farbači oblaka, majstori spaljivanja, krematorij za spaliti narodni novac.

Prestanite više sa tom pljačkom ionako siromašne države.Bando komunistička.(Mislim na one u IDS-u HDZ-u HNS-u i SDP-u)


Jan de Nulu najiskrenije preporučujem da što prije naplati od države tih milijardu kuna i da bježi odavde glavom bez obzira jer će ga ako bilo što potpiše opet mjesecima zavlačiti sa obećanjima i kombinacijama. Ovi naši "jadovani" se nakon što su proćerdali 30-tak milijardi kuna narodnog novca kroz brodogradilišta sada očajnički bore da ne plate i ovu "jadnu" milijardu. Jan de Nul ih drži za jajc. kroz državne garancije i bio bi lud kada bi pristao na bilo što drugo osim naplate. Uzmi pare i bježi, to ti je zadnja prilika! Nemaš pojma s kim posluješ, to su gospodari tame i magle, prodavači opsjena i farbači oblaka, majstori spaljivanja, krematorij za spaliti narodni novac.

samo mala ispravka pojma proćerdati;
to bi značilo potrošiti na piće, k…e, kocku, tamburaše i ostalo,
ali ovdje je novac završio u nekretninama, vozilima i plovilima, tako da bi se prije moglo reći reinvestiran iz državnog u privatno vlasništvo
i to bi moralo biti glavno težište i pravac djelovanja DORH-a

ništa oni neće izbjeći jer u HR taj brod više nema tko završiti i to svi znaju pa sad kao fol nešto pregovaraju a u biti plenki želi to rastegnuti još 10 dana da prođu eu izbori i onda će bez problema iskeširati još tu milijardicu jer jedna milijarda više manje ne igra ulogu nakon 30 milijardi koje nam je do sada spalila brodogradnja


Još miljardica u krematorij…što volim ovu premreženu državicu, a pogotovo sve nas građane i građanke (stokicu sitnih zubića).
Viva Mamiño, Gucić, gazda Todor &co 💸

Krivousti je vikao, imamo Rvacku, samo nije rekao kakvu.

Krivousti je vikao, imamo Rvacku, samo nije rekao kakvu.
[/quote]

Ja mislim da si ti nešto krivo shvatio. Nije on rekao VI imate Rvacku, on je rekao MI imamo Rvacku. To je suptilna, ali vrlo velika razlika. 🙂

New Report

Close