Objavio oglas za posao koji zvuči kao šala: ‘Zapošljavamo nesigurne’

Naslovnica Forum Komentari članaka Objavio oglas za posao koji zvuči kao šala: ‘Zapošljavamo nesigurne’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zašto bi bila šala? Tako nešto može pomsliti samo (pre)površni novinar. Nesigurniji ljudi su često obzirniji, odgovorniji i istovremeno su pedantni i vide cjelovitu sliku. Zato su možda i nesigurni. Onaj koji ne vidi ništa ne može niti biti nesiguran nego se sa 150 km/h zabije u prvo brdo. Zanimljivo da sam i sam došao na sličnu ideju još prije desetak godina ali mi je zapošljavanje kao profesija nezanimljivo.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

neozbiljan poslodavac. je li i plaća šaljiva?

you're fired!


Zašto bi bila šala? Tako nešto može pomsliti samo (pre)površni novinar. Nesigurniji ljudi su često obzirniji, odgovorniji i istovremeno su pedantni i vide cjelovitu sliku. Zato su možda i nesigurni. Onaj koji ne vidi ništa ne može niti biti nesiguran nego se sa 150 km/h zabije u prvo brdo. Zanimljivo da sam i sam došao na sličnu ideju još prije desetak godina ali mi je zapošljavanje kao profesija nezanimljivo.

jeste sigurni?

endless loop ->BSOD->RESET->BIOS->boot from d:(a:)-> format c: ->y

you're fired!



Zašto bi bila šala? Tako nešto može pomsliti samo (pre)površni novinar. Nesigurniji ljudi su često obzirniji, odgovorniji i istovremeno su pedantni i vide cjelovitu sliku. Zato su možda i nesigurni. Onaj koji ne vidi ništa ne može niti biti nesiguran nego se sa 150 km/h zabije u prvo brdo. Zanimljivo da sam i sam došao na sličnu ideju još prije desetak godina ali mi je zapošljavanje kao profesija nezanimljivo.

jeste sigurni?

endless loop ->BSOD->RESET->BIOS->boot from d:(a:)-> format c: ->y
[/quote]
Točno tako. Inače, pomalo je postao iritantan ovaj poslovni svijet samouvjerenih prezentera s ukradenim tuđim prezentacijama iza kojih se najčešće krije potpuna praznina. Nešto kao Plenkyjevi ministri ili moja direktorica od 300K.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.




Zašto bi bila šala? Tako nešto može pomsliti samo (pre)površni novinar. Nesigurniji ljudi su često obzirniji, odgovorniji i istovremeno su pedantni i vide cjelovitu sliku. Zato su možda i nesigurni. Onaj koji ne vidi ništa ne može niti biti nesiguran nego se sa 150 km/h zabije u prvo brdo. Zanimljivo da sam i sam došao na sličnu ideju još prije desetak godina ali mi je zapošljavanje kao profesija nezanimljivo.

jeste sigurni?

endless loop ->BSOD->RESET->BIOS->boot from d:(a:)-> format c: ->y
[/quote]
Točno tako. Inače, pomalo je postao iritantan ovaj poslovni svijet samouvjerenih prezentera s ukradenim tuđim prezentacijama iza kojih se najčešće krije potpuna praznina. Nešto kao Plenkyjevi ministri ili moja direktorica od 300Kg.
[/quote]
Ili još bolje Ramljak i Operuško. Kao potrebno je veliko znanje i treba ga platiti, a u stvari samo isprazni slajdovi, hinjena samouvjerenost i jedno veliko ništa. Nesigurni ljudi su i iskreni i nikad ne bi mogli biti na njihovoj poziciji a u našem svijetu iskvarenih vrijednosti iskrenost je nepoželjna.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

New Report

Close