‘Ne zanosimo se iluzijama kao neki da ćemo uzeti velike novce od ljudi koji imaju jedini krov nad glavom’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Ne zanosimo se iluzijama kao neki da ćemo uzeti velike novce od ljudi koji imaju jedini krov nad glavom’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bandić je u pravu,Ja imam situaciju da sam 2011 godine od Općinskog suda u vinkovcima kupio kuću na Javnoj dražbi,uredno platio kuću,porez državi,oni me uveli kao vlasnika dobio vlasnički list,katastarski plan kuća ucrtana,potvrdu o kućnom broju,te sva riješenja da sam kuću kupio bez tereta.Kuća ima struju vodu i dr.Kada sam ove godine htio uvesti plin doznam da kuća nema građevinsku dozvolu za što me nije nitko upozorio prilikom kupnje i kako sam moga biti uknjižen kao vlasnik ako je nešto nelegalno a uknjižio me sud.
Koga got da sam pitao šta da radim niko nezna,kuću sam obnovio,digao kredit,imam troje djece,supruga ne radi Hrvatski sam branitelj i to 5,5 godina rata.

Odlućim da napravim građevinsku platio arhitekti 7,200 kuna,gradu Vinkovcima kaznu za građenje objekta(kojeg ja nisam gradio)nego kupio od države 3,400.00 kuna,komunalna bi koštala 15.000,00 kuna i slivne vode 3,600,00 kuna.Odakle da ja to sada platim a jedva preživljavam i na kraju nisam ja kriv što ta kuća nema građevinsku a prilikom kupnje nigdje nije bilo isto navedeno niti mi je tko rekao.I još nešto nema ništa na 50 rata što kaže ministar nema popusta za branitelje naj više 4 rate i to za komunalnu.Šta treba da mi djeca budu gladna da nemam za režije izgleda da je sve prevara.

Dali ima tko kakav savjet šta mi je činiti i kome da se obratim.
Pozdrav Goran Mikinac.

Ma lud si sto si i te pae bacio.Vecina nece podnjet nikakav zahtjev,a vrlo skoro ovi ne da nece ce bit pozicija nego nece bit ni opozicija jer nece vise ni postojat.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

@gmikin 1,

drugi put bolje pazi na izborima za koga glasaš.

.

Ja glasam 20 godina za iste,nije nikada bilo upitno,ali mene ovo sada pati,to vam ispada kao da ste kupili automobil prepisali na sebe ali ga nikada nečete moći registrirati.
Čudimo se kad građani prevare jedni druge a mene prevarili i to oni koji donose presude drugima za počinjenje kaznenih djela.

New Report

Close