Moja priča počinje s operacijom kralježnice i Oprah showom

Naslovnica Forum Komentari članaka Moja priča počinje s operacijom kralježnice i Oprah showom

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

…sve u svemu bolje i realnije od svih „Ja poduzetnik –ca“ dosada…

Autorica se potrudila da nam objasni kako je nastala njezina poduzetnička ideja sa nekoliko ( a bilo bi bolje još više ) tehničkih podataka da eto i drugima možda padne nešto slično na pamet.

Lijepo je da nam za razliku od drugih dosadašnjih autora spomenula i neprijatnosti iz njezinog poslovnog života,jer nam se priča čini realnijom.

Jedan od nedostatka je predugačak tekst ( bolje kraće ) ovakvi dugački tekstovi zamaraju,ne treba ići toliko u detalje,jer se sve ne može obuhvatiti.

Za ubuduće molim prisniju,realniju,ljudsku priču koja odgovara dobi i znanju poduzetnika,a ne menedžerskim monstrumskim guruima…

Što se tiče samog uredničkog dijela ove ideje,trebam spomenuti totalnu nedosljednost,…objavljujete ove priče,bez nekog reda i pravila.

Jedan tjedan ih dajete utorkom,jedan ponedjeljkom,jedne negdje zagubite po portalu,tako da ih ni FBI ne može pronaći…

Sve u svemu dajte se malo pokrenite…ovo nije loša tema ali ne ovako kako ste je vi postavili.

U vrijeme kad rijetko kome cvatu ruže dajte nam i poduzetnike čije poduzetničke ideje nisu uspjele…da čujemo i njihove priče.

Da čujemo i neki neuspjeli poduhvat….( takvih je zasigurno poprilično ) a tu možemo mnogo toga naučiti.

Što se tiče vašeg prijedloga da mi kao čitatelji i korisnici portala dajemo prijedloge kako neku ideju razvijati,mislim da je to teško ( kao ulaziti u tuđi krevet ) i nepotrebno, jer su to sve poduzetničke uspješnice,koje su tako ispričane tako im savjeta i ne treba…

Odlična priča.
S dušom.
Doima se vrlo realna.
I poučna.
Pogotovo za one koji poduzetništvo gledaju isključivo kroz ružičaste naočale.

@BAKICAAA: Poštovana, mislimo da ste Vi pomiješali dvije rubrike. Jedna je ‘Ja, poduzetnik’ u kojoj objavljemo priče poduzetnika koji su u biznisu već godinama, namjera nam je bila omogućiti čitateljima da iz pera vlasnika biznisa pročitaju korisne savjete i priče iz kojih, nadamo se, mogu izvući neku pouku. Sve dosad objavljene priče iz rubrike ‘Ja, poduzetnik’ mogu se pronaći na jednom mjestu koje je naznačeno i na samoj naslovnici (gornja trakica s pregledom rubrika): http://www.poslovni.hr/tag/ja-poduzetnik-17054.aspx

Ono što ide utorkom je sasvim druga rubrika, riječ je o inicijativi ‘Moja!deja’ u kojoj smo željeli, u moru tmurnih vijesti, pokazati da ipak ima ljudi koji se trude pokrenuti biznis te im na taj način pružiti podršku. Stoga smo i uključili naše cijenjeno čitateljstvo u cijelu priču. Čitatelji mogu, kako smo i naznačili, u komentarima ispod objavljene priče ostavljati svoje prijedloge odgovarajući na pitanje ‘Kako biste dalje razvijali ovaj biznis?’. Najoriginalniji komentar osvaja vrijednu nagradu. Trenutno dijelimo mobitele Nokia Asha 302, a nakon što odlučimo koji će komentatori osvojiti mobitele i o tome ih obavijestimo, nastavljamo dalje sa sljedećim nagradama. Ovime smo željeli cijelu priču učiniti nešto zanimljivijom i za naše čitatelje, a kako vidimo, odaziv je i više nego dobar, pa nam neće biti teško izabrati najbolje komentare. O čemu je riječ imali ste prilike pročitati ovdje: http://www.poslovni.hr/vijesti/citatelji-paznja-budite-inovativni-u-komentarima-i-osvojite-vrijedne-nagrade-205302.aspx

Moja!deja je od danas također istaknuta kao rubrika na naslovnici, a dosad objavljene priče možete pročitati ovdje: http://www.poslovni.hr/tag/mojadeja-17162.aspx

Što se tiče nesnalaženja na portalu, trenutno su stvari takve kakve jesu, radimo na redizajnu, uvjereni smo da ćete se nakon njega i Vi i FBI na našem portalu bolje snalaziti 🙂

Što se tiče poduzetničkih priča koje nisu uspjele, i sami znate da ljudi nerado javno govore o svojim neuspjesima, no imali smo jednu sličnu priču neuspjelog pokušaja poduzetničke ideje: http://www.poslovni.hr/vijesti/svaka-cast-drugima-koji-uspiju-ali-mi-smo-jedan-razocarani-primjer-205811.aspx

U svakom slučaju, trudit ćemo se i dalje donositi priče sa što realnijim štihom.

Sve vaše prijedloge, komentare, kritike, možete slati na web@poslovni.hr , ali kako vidite, pratimo vaše komentare i na forumu.

Web redakcija Poslovnog dnevnika šalje vam lijep pozdrav i još jednom zahvaljujemo na konstruktivnim komentarima.

Ja sam slučajno došla na ovaj portal, zbog nagrade, ali oduševio me je i smatram da je ova priča vrlo realna, psihološki pozitivna, daje samopouzdanje onima kojima ide nizbrdo, nije previše ni zamorna i osobno se divim ovoj mladoj ženi jer ona je poslala stvarnu poruku ne samo mladima nego i starijima koji nemaju više kuda, niti ne znaju više kako krenuti dalje da nikada ne odustaju i da uvijek postoji nova šansa. Svaka čast i priči a još više ovom portalu. Možda je namijenjen mladima, ja spadam u starije i mislim da ću ga nastaviti pratiti bez obzira da li komentirala ili ne. Nastavit ću vas pratiti kao što pratim i portale sa dnevnim vjestima, a to znači da ste dobri.

Lp

New Report

Close