Moja ideja: Pomažu vam da živite od hobija, pokrenuli stranicu za promociju i prodaju rukotvorina

Naslovnica Forum Komentari članaka Moja ideja: Pomažu vam da živite od hobija, pokrenuli stranicu za promociju i prodaju rukotvorina

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Poštovani,
Daljnji postupak razvitka ideje je da se obavezno krene na Regiju i kasnije odmah na cijelu EU. Ovakvih kreativnih stranica, a opet kvalitetnih nam treba što više da bi kreativni pojedinci mogli raditi, zaraditi i preživjeti.
Ako imaju vremena i volje trebali bi se prijaviti nekim poslovnim anđelima za sufinanciranje njihove poslovne ideje i projekta, te naravno posebnoj kategorizaciji start-up kod fondova EU. I obavezno ulaganje u marketing. Ovakve projekte uvijek treba podržati za dobrobit svih nas! Lijep pozdrav svima!

Za početak – pratim Woohoo i do!ts od samih početaka i oduševljena sam njihovom ponudom, vjerojatno zato jer se i sama bavim rukotvorinama. Mislim da bi možda bilo zanimljivo kada bi se na istoj stranici mogao naći i zanimljiv repromaterijal – ne mislim na ljepila, boje i sl. nego nekakve stare, korištene i vintage stvari koje samo čekaju da im kreativci udahnu dušu. Možda sam malo fulala njihovu priču , ali činjenica je da nam nije svima zgodno svaki vikend biti u Zagrebu na hreliću ili britancu, a ponuda na webu je nikakva u usporedbi s tim tržnicama. Ako se ne varam, i Etsy ima nešto slično. Opet, možda je to ideja za novi zasebni projekt.

moja preporuka je da se povežete s nekim od svojih rukotvoraca koji bi bili zainteresirani pričati o onome što rade da napravite kraće tematske dokumentarce (možda čak i serijal) na neku temu – tip emisije kao direkt od fade in-a, generacija y ili ovako nešto: http://thisismadebyhand.com/

Kao prvo-cestitam na ideji i samoj provedbi iste, zbilja dobar pothvat. Sasvim slucajno sam naisla na Vas facebook profil i odusevljena sam. Jedino smatram da bi trebalo malo vise promocije kako bi se s portalom upoznale i sire mase. A onda, samo nebo je granica-u regiji ste vec broj jedan, ostaje pokoriti ostatak Europe, a zasto ne i svijeta?! Danas sve vise ljudi cijeni unikatne, rucno izrađene predmete kojima ce se istaknuti. Ja kao zensko sam najbolji primjer, jer cure opcenito ne vole kad u setnji gradom vide barem 3 cure s istom npr torbom ili odjecom kao sto ona ima 🙂 Buduci da Vam se blizi prvi rođendan, mogli biste organizirati neka simbolicna darivanja. Ljude uvijek privlace besplatne stvari, a time si povecavate i krug ljudi koji za Vas znaju, cime sirite kako trziste, tako i nove, talentirane ljude koji zele isto sto i VI-baviti se onim sto vole.

New Report

Close