Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Marić posudio 1,275 milijardi eura po rekordno niskoj kamati
Pretraživanje
Dionička društva
Vodeći agenti izdanja su Banca IMI/Privredna banka Zagreb, Barclays i J.P. Morgan.
hasenfefer 4.10.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
50%

tttomo

hasenfefer

A zašto nije dobio kamatu kao Slovenija ili Francuska.

Ušteda je 160.000.000,00 kn godišnje , ukupno 2.000.000.000,00 kn manje dug nego što je bilo do sada .

Nije dobio kamatu kao što dobija Slovenija ili Francuska zato što mi nismo radišni kao slovenci ili francuzi.
Pođi od sebe.Istjerali su te s posla u Hrvatskoj , probao si raditi vani , niš koristi , vratio si se i živiš na tuđoj muci.

Pero 7 jesi to ti?

Meni je drago što su te unaprijedili pa više nisi vozač u HDZ-u.

Kaj si sad? Ako nisi župan ili gradonačelnik, da li si bar podžupan?

Kako mogu raditi na tuđoj muci kad nisam u HDZ, ili bilo kojoj stranci?

A ne, ja sam domicilni Hrvat, i muka mi je kada sam u Hrvatskoj i kad vidim što ste lo.povi napravili od moje zemlje. Veliki domoljubi.

Inače da HDZ nije toliko krao na autocesti, ne bi bilo ni duga za vraćati.

Pitaj Žužula, Kalmetu, farbače tunela i svu onu mafiju koju ste postavili u HAC koliko su popalili?

Naravno oni su sposobni, a ja sam nesposoban.

Ali sve se mijenja.

Možda neće biti osuđeni u Hrvatskoj ali će morati izvan Europe da ih ne privedu.

Pa neka uživaju u Londonu, Australiji, Brazilu ali u Hrvatskoj oni i njihova djeca će biti pod tjeralicom.

Ni pravosuđe neće biti ZAUVIJEK korumpirano i pod vlasti mafije.

Znali smo istjerati i puno veće kriminalce (i strane) od Vas HDZ Bosanaca i Hecegovaca.

lp

ps. Nisam baš vidio da se itko vratio tko je otišao iz ove robovlasničke države.
Baš me zanima gdje ćete uspjeti naći nove robove?
Neka mjesta u središnjoj Africi još nisu čula za civilizaciju, a samim time ni za HDZ poduzetnike.