Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) Kriptovalute - ulaganje, savjeti, prednosti, nedostaci i ostalo
Pretraživanje
Dionička društva
Numero 11.1.2018.
Srednji krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
33%

Vidim da je tema zamrla. Da li je nezainteresiranost dobar signal za ulaganje u kriptovalute? :-)

Početkom godine postao sam link po kojoj je ‘'fundamentalna’' vrijednost Bitcoina 7000$. Evo nove [farmanovca.com] po kojoj je sada skoro 10.000$.

Inače, FANG dionice (Facebook, Amazon, Netflix i Google) su u prošla dva tjedna izgubili na tržišnoj vrijednosti 280 mlrd. $ što je otprilike jednako trenutnoj tržišnoj vrijednosti svih kriptovaluta. Bez obzira na ogromni rast prošle godine, kriptovalute su relativno gledajući još uvijek iznimno male vrijednosti u odnosu na tradicionalne financijske instrumente.

farmanovca.com

MJ23 19.2.2014.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Numero

Vidim da je tema zamrla. Da li je nezainteresiranost dobar signal za ulaganje u kriptovalute? :-)

Početkom godine postao sam link po kojoj je ''fundamentalna'' vrijednost Bitcoina 7000$. Evo nove [farmanovca.com] po kojoj je sada skoro 10.000$.

Inače, FANG dionice (Facebook, Amazon, Netflix i Google) su u prošla dva tjedna izgubili na tržišnoj vrijednosti 280 mlrd. $ što je otprilike jednako trenutnoj tržišnoj vrijednosti svih kriptovaluta. Bez obzira na ogromni rast prošle godine, kriptovalute su relativno gledajući još uvijek iznimno male vrijednosti u odnosu na tradicionalne financijske instrumente.

Jel to ovaj gušter Soros skupljo preko vikenda i drvio da ulazi u kripto , pa se danas iskipo, ruzno izgleda ova svijeća

Numero 11.1.2018.
Srednji krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
50%

MJ23

Jel to ovaj gušter Soros skupljo preko vikenda i drvio da ulazi u kripto , pa se danas iskipo, ruzno izgleda ova svijeća

Ni prva ni zadnja takva svijeća. Kod Bitcoina takvih nikad nije nedostajalo.

Fondom ne upravlja Soros nego njegov manager.

farmanovca.com

Numero 11.1.2018.
Srednji krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

Numero

Početkom godine postao sam link po kojoj je ''fundamentalna'' vrijednost Bitcoina 7000$. Evo nove [farmanovca.com] po kojoj je sada skoro 10.000$.

Odgovor na postavljeno pitanje je bio DA. Bitcoin je u međuvremenu porastao 40% i gotovo došao do 10.000$, dok su ostale kriptovalute porasle još više.

farmanovca.com

vodoinst 23.2.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
40%

A ja sam jučer pročitao da je stvarna vrijednost Bitcoina 120 kn (20$). Ne da mi se sada tražiti link.

SERO VENIENTIBUS OSSA

K-PAX 23.9.2007.
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
75%

I ovdje je strah dominantan faktor. (Rizici)
Sve je ovdje moguce, ali ja vidim da sve veci interes vlada u financ.institucijama, a i povecava se kriticna masa ljudi koja razumije kakva je to tehnologija.
Ipak, neki coinovi su cista prevara i treba biti jako oprezan.
U svakom slucaju jako zanimljivo vrijeme za ulaganje.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

MJ23 19.2.2014.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Numero

Odgovor na postavljeno pitanje je bio DA. Bitcoin je u međuvremenu porastao 40% i gotovo došao do 10.000$, dok su ostale kriptovalute porasle još više.

Može prijedlog za par coinova od kojih se očekuje rast?

Trenutno me privlače Tron i Ark zbog budućih najava

Numero 11.1.2018.
Srednji krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

MJ23

Može prijedlog za par coinova od kojih se očekuje rast?

Trenutno me privlače Tron i Ark zbog budućih najava

Ne mogu davati savjete za ulaganje jer se okolnosti kod kriptovaluta mogu brzo promijeniti. Nije isključeno da nas čeka još jedan pad prije kretanja novog bull marketa. Po onome što znam o kvaliteti, Tron nema neku budućnost, dok Ark nisam proučavao. EOS ima potencijal zamijeniti Ethereum.

farmanovca.com