Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Konzum za blagdane zatvara trgovine: 'Želimo da naši zaposlenici uživaju s obiteljima'
Pretraživanje
Dionička društva
'Odluku o neradnom Božiću, ali i neradnom blagdanu Sv. Stjepana donijeli smo kako bismo našim vrijednim zaposlenicima zahvalili na iznimnom zalaganju i trudu.'
zorangutan 10.2.2017.
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
20%

ma je li? a za nas kupce vas zaboli ona stvar??? e pa od sada više ništa ne kupujem u konzumu nego sve kod onih kod kojih ću moći kupovati i za blagdane!

“Pjesnik” - najveća gnjida na forumu.…na ignore: posejdon, migra, paulie, tihigost

viewer 28.1.2012.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
83%

Idi u Austriju ili Njemačku, tamo ne možeš ni normalnom nedjeljom ništa kupiti. Ljudi se pripreme prije. U čemu je problem ?

tihigost 10.7.2008.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
50%

Ja ionako ništa ne kupujem u vas pa mi je svejedno. Drago mi je za radnike,ali za vas me nije briga.

Bisakovi,Serislav,Zorangutan i slični na ignore…

Pjesnik 11.6.2018.
Korisnik s iskustvom
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
20%

tihigost

Ja ionako ništa ne kupujem u vas pa mi je svejedno. Drago mi je za radnike,ali za vas me nije briga.
kao što nas nije briga za tebe i tvoje bezvrijedne papiriće.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

tihigost 10.7.2008.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Pjesnik

tihigost

kao što nas nije briga za tebe i tvoje bezvrijedne papiriće.

Nije tema “bezvrijedni papirići” već rad ,a ja imam pravo na svoje mišljenje.
Nisam ti ja kriv šta si na THNK likovao kada si digao par posto plusa i rano izašao pa ti je sada svak kriv i non stop piskaraš da ništa ne vrijedi. Ako ti je za utjehu i ja sam rano izašao ali bar ne želim da sve propadne da mi duši bude lakše. Lp

Bisakovi,Serislav,Zorangutan i slični na ignore…

Monarhist 24.11.2016.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

Društvena osjetljivost ne donosi profit - loša odluka.

veki1 9.12.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
50%

Baš su grozni ti Rusi, ne daju nam raditi za kršćanske blagdane.