Kinezi žele uložiti 13 milijardi eura u hrvatsku brodogradnju, nacionalni stadion, željeznicu…

Naslovnica Forum Komentari članaka Kinezi žele uložiti 13 milijardi eura u hrvatsku brodogradnju, nacionalni stadion, željeznicu…

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ni manje ni više nego 13 milijardi eura. Koji smo mi sretnici! Sve nam se servira na pladnju od dobrotvora Kineza. Moš mislit! I Srbiji daju kredite, doduše uz povoljne kamate ali su ipak krediti, koji se moraju vratiti. A koneske firme rade sve te poslove i većinu materijala nabavljaju iz Kine. Ako kojim slučajem uzmu Srbe kao podizvođače, nema tu neke zarade, čisto preživljavanje, ako i to uspiju.

najbolje da uplate direktno u proračun, što bi se mučili, onda će naši samo morati to izvlačiti kroz javnu nabavu

Ma nek nas kupe ( prisvoje ) kao pokrajinu… i stave jednog činovnika da nas vodi… ili je i to previše prema broju stanovnika.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Ma nek nas kupe ( prisvoje ) kao pokrajinu… i stave jednog činovnika da nas vodi… ili je i to previše prema broju stanovnika.


nama bi u stvari najbolje bilo da nas netko uzme na uzdržavanje (komenciju) , pa kada i posljednji Hrvat umre ili ode, neka mu ostane sve, ionako će ovi naši nadrpolitičari to sve rastrajbati u bescjenje

Umiljato janje dvije majke siše.

Najbolji recept dati Njemcima da vode HR drzavu. I nek uzmu 1 miljardu eura godisnje za rad.
Presisali bi Svicarsku za 10g


Najbolji recept dati Njemcima da vode HR drzavu. I nek uzmu 1 miljardu eura godisnje za rad.
Presisali bi Svicarsku za 10g

– za nas bi svakako bili bolji Kinezi, i da uvedu svoje krivosuđe.
– najviše mi se sviđaju ona njihova javna strijeljanja.

– I love this game.
Pozdrav !



Najbolji recept dati Njemcima da vode HR drzavu. I nek uzmu 1 miljardu eura godisnje za rad.
Presisali bi Svicarsku za 10g

– za nas bi svakako bili bolji Kinezi, i da uvedu svoje krivosuđe.
– najviše mi se sviđaju ona njihova javna strijeljanja.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
ma od kud nam toliko streljivo

Kinezi su “pravi”.Oni dekretima “dirigiraju” ina Shanghajskoj burzi dionica.Usput, zabranili su potpuno strancima da kupuju i prodaju dionice,a njihovi gradani imaju niz ogranicenja.Uveli su neke derivate da “skidaju kozu” “glupim strancima”,ako se vec vole igrati.Komunisticka partija sve odlucuje,ali krasti intelektualno vlasnistvo od Amera,e to vole “mukte”!Trump ima potpuno pravo u vezi poreza.Sve bi uzimali od drugih,ali drugi ne mogu nista.
“Tanko cete kakati” s kinezima.
Je,streljati i hapsiti znaju kao i svi komunisti.

Mene fascinira njihova opčinjenost našom čistom i nevinom prirodom……. pozvati ih
da se nadišu friškoga zraka ….i da uživaju u plavom nebu….koliko god žele..
Lako za ekonomiju…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ni manje ni više nego 13 milijardi eura. Koji smo mi sretnici! Sve nam se servira na pladnju od dobrotvora Kineza. Moš mislit! I Srbiji daju kredite, doduše uz povoljne kamate ali su ipak krediti, koji se moraju vratiti. A koneske firme rade sve te poslove i većinu materijala nabavljaju iz Kine. Ako kojim slučajem uzmu Srbe kao podizvođače, nema tu neke zarade, čisto preživljavanje, ako i to uspiju.
a jesu dolarski krediti? gledao sam neki dokumentarac da tako daju i Afrikancima..

even better than the real thing


Ma nek nas kupe ( prisvoje ) kao pokrajinu… i stave jednog činovnika da nas vodi… ili je i to previše prema broju stanovnika.

odi ti u Kinu, super ti je tamo.

even better than the real thing

New Report

Close