Josipović je za pravicu, ali ne i u aferi ZAMP

Naslovnica Forum Komentari članaka Josipović je za pravicu, ali ne i u aferi ZAMP

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Josipoviću su puna usta “vladavine prava” iako je to pravo na našim prostorima daleko od vladavine. On u biti želi reći da mu odgovara što je predsjednik i da želi vladati što duže. Od njegovog dolaska nikakve suvisle izajve nisam čuo od njega. Sve komentira a o malo čemu ima pojma. Najvažnije da je sve lijepo umotano i da izgleda ljubazno. Želi se pokazati pametniji i uglađeniji od Mesića a u biti radi duplo lošije za Hrvatsku od njega.

pravda za sve , pravda za sviju jednako itd. su samo izborne parole koje se izvikuju u vrijeme izbora
nakon izbora pogled na pravdu i pravednost dobija sasvim drugi kut gledanja i pristupa u tumacenju
tako da nam vrli predsjednik u nemogucnosti suvislog celofanskog odgovora na pitanje novinara odgovara recimo pa i Vi TV financirate se od pausala po kupljenom TV prijemniku a ne po gledanosti vaseg programa pa zasto bi mi drugacije kad nam propisi to dozvoljavaju zaboravljajuci da taj nacin naplate TV je duboko nepravedan ne tržištan nasilan nadasve nad građanima RH koje on predstavlja i ćije bi interese trebao braniti ili pokretati procese i postupke za stvaranje poštenijeg i pravednijeg okruženja za iste
pa tako zaboravlja da zbog opravdanja neceg nemoralnog na sili zakona donesenog voljom vladajuce izabrane garniture gradi i proširuje nezakonitost i nepravdu iz pozicije vremenski određenog mandata da takve poruke i stajalista a pogotovo tumacenja i videnja iste pravde i pravednosti a o jednakosti da i negovorimo nije u izborima spominjao nego dapace navodio nas je istupima profesorski da vjerujemo da je njgovo videnje istog iznad osobnog i materijalnog interesa
pa tako zaboravlja da mi kao projektanti koji trosimo isti medij za snimanje projekata i raznih podloga smo ogromni potrosaci istog medija u velikim kolicinama i da nam s istim videnjem i stavom namece da u cijeni medija koji ima sasvim drugu namjenu i svrhu naplacuje svoj i svojih kolega djelo po principu nije vazno sto viradite vazno je da imate priliku da i ovo cinite nama treba stabilan i siguran prihod a nista ljepse i lakse za zaraditi bez obveze za trzisnim i kvalitativnim radom od pausala po glavi ili komadu bez mogucnosti za selektiranje nego otvara prostor za nadogradnju drugih intelektualnih pausalnih radnika vlasnika koji svoju kvalitetu i zaradu sami odreduju a racun ispostavljaju svima
ako je i za predsjednika RH i njenih gradana puno je i duboko nepravedno nezakonito a nadasve nemoralno

trebalo bi predsjedniku RH postaviti pitanje kakav je stav njegov o presudi Žužulu i kakav prijedlog ce dati i podrzati da se dokine ovakav nakaradan i poguban trend epiloga pravosudnih tijela i svih drugih ucesnika prije ovakvih presuda koje salju poruku o legalizaciji pretvorbene i privatizacijske pljacke "majke svih problema RH politickih i ekonomskih" na krilima kritike i obecanjima o promjeni istog dosao je na poziciju koju obnasa i koje je obnasao

http://www.index.hr/vijesti/clanak/predsjednik-josipovic-proziva-me-tek-nekoliko-medija/605237.aspx

.

Lignja neposredno podržava pljačku odnosno reketarenje pod egidom zaštite prava glazbenika! Umočen je do grla, ali hvala Bogu da postoji alternativa ZAMP-u: http://centarposlovneglazbe.webs.com/
Kad bi još postojala i alternativa HGK, di bi nam bio kraj!?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Albino lignja.

nazalost izabrani se jako brzo uklapaju u postavljen sustav rada i razmišljanja ono sto su do juce pricali do izbora da su im ciljevi i prvi planovi po izboru danas kad su izabrani postaje nesto tesko i neprihvatljivo a i zakonski je tako postavljeno zaboravljajuci da su izabrani upravo te zakonske norme i donijeli zasto i za koga ako ne za izabrane i ustolicene skupo nas je kostala postavljena demokracija a izgleda da ce nas jos skuplje kostati jer sve ide u pravcu legalizacije sveg onog loseg sto se desavalo politickom voljom i silom prgmatikom odabranih a danas izabranih u vremenu stvaranja i borbe za nezavisnu i slobodnu Hrvatsku


Lignja neposredno podržava pljačku odnosno reketarenje pod egidom zaštite prava glazbenika! Umočen je do grla, ali hvala Bogu da postoji alternativa ZAMP-u: http://centarposlovneglazbe.webs.com/
Kad bi još postojala i alternativa HGK, di bi nam bio kraj!?

[emo_palacg]

Zavidni ste, jer zarađuje glazbom..? Pa, svirajte i Vi ..i dobit ćete novaca
od ZAMPA.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Doći će cica na kolica! O poštenju poslovanja ZAMPa i Emporiona i Heinzelova zna….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


…Pa, svirajte i Vi ..i dobit ćete novaca
od ZAMPA.

Ja bi volija vidit dr. Ivu kako svira klavir u Remetincu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



…Pa, svirajte i Vi ..i dobit ćete novaca
od ZAMPA.

Ja bi volija vidit dr. Ivu kako svira klavir u Remetincu.
[/quote]

tada bi napokon našao svoj PRAVI PUT i mi bi ga 100% na tom putu podržali

Svečano završen dijecezanski proces za proglašenje blaženim dr. Ive Pravednika sluge obespravljenih u Hrvatskoj. Baška Voda je rodila još jednog junaka, ovaj put junaka nove pravde u Hrvatskoj, kojom je on obasjao cijelu našu domovinu, a posebno našu dalmatinsku metropoliju. Zato ga se pravom može nazvati duhovnim cvijetom ove krajevne Crkve.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Josipović-gurao-ugovor-ZAMP-a-preko-Mustaćevog-nećaka-u-NO-u-HRT-a

Nakon što je u srijedu 7. siječnja Velimir Bujanec, urednik i voditelj emisije Bujica, odgovarao u policiji na pitanja istražitelja u sklopu istrage o sumnjivima okolnostima potpisivanja ugovora ZAMP-a i HRT-a, poziv na obavijesni razgovor ovih je dana dobio i Dražen Rajković, član Nadzornog odbora Hrvatske radio televizije.

http://direktno.hr/en/2014/direkt/6340/Josipovi%C4%87-gurao-ugovor-ZAMP-a-preko-Musta%C4%8Devog-ne%C4%87aka-u-NO-u-HRT-a.htm

.

New Report

Close