Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka "Ja bih vratila novac, bačena je sjena na cijeli proces"
Pretraživanje
Dionička društva
'Zatražila sam detaljno izvješće SOA-e, dobila sam ga sinoć, a sad u moj ured dolazi i ravnatelj Markić.
purCo 9.2.2018.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
60%

ovo se mora pretočiti u novi zakon,

čl.1. ukradi ako možeš, ako te uhvate, vrati koliko sam ocijeniš da je previše i sve ok,
traži dalje drugu priliku

autori zakona KGK i AP na temelju vlasitih izjava u medijima

All 23.2.2018.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
50%

Eto. Kolinda sama potvrduje koliko se nasim politicarima telerira !! I opet ce nam za stanje u drzavi biti krivi oni ili ovi …. Meni samo nije jasno sto smo nas 30-ak % Hrvata skrivili da smo se morali roditi bas u toj kaljuzi ??? Ili sam pretjerao, mozda 20-ak % ? Ima li tko mozda kakav odgovor ?

zpongy 18.12.2007.
Srednji krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
66%

“Ona bi vratila novac” - poštovana gospođo predsjednice hoćete li u slučaju da Zdravko Mamić bude osuđen u kaznenom postupku vratiti novac u državni proračun ili dobrotvorne svrhe koji je dotični potrošio na vašu predsjedničku kampanju i organizaciju vaše rođendanske proslave.

Kakva licemjerka. Ma svi su političari isti i lijevi i desni i srednji i svih boja. Fuj ukratko.

popolo 20.10.2017.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
66%

ako su posao odradili, zašto bi vratili novac koji su dobili za taj rad?!? osim toga, kad bi vratili novac priznali bi da su napravili nešto nezakonito!
ako i kad bude postojala presuda da su krivi, onda će se odrediti obveza vraćanja novca, a sve ostalo je demagogija predsjednice za novi mandat!

bugs 20.5.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
66%

purCo

ovo se mora pretočiti u novi zakon,

čl.1. ukradi ako možeš, ako te uhvate, vrati koliko sam ocijeniš da je previše i sve ok,
traži dalje drugu priliku

autori zakona KGK i AP na temelju vlasitih izjava u medijima

hahaha, baš tako, ako prođe ok, ako ne vratimo pare i ono jbga oprostite probali smo ali nije uspjelo, jaoooo koja banana država.. ili kako je Milanović rekao Slučajna država :))))

amarananab 14.2.2017.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
100%

Vratit će isto kao što je vratio Sanader, Ježić, Kutle Merzelica, Banditos i ostali članovi UZO-e.

hasenfefer 4.10.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
66%

Pa Dalička joj je sve rekla.

Nije Dalička kriva što je predsjednica krivo shvatila tko je pisao zakon.

Inače kr.iminalci čine ipak samo 15 % hrvatskog društva.

Ulizivanje njima da mogu krasti, a ako ih uhvate vrate novac………….

Neće pomoći predsjednici da dobije nove izbore.
Premalo glasova

hasenfefer 4.10.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
66%

Kad bolje razmislim da svi HDZ-ovci koji su isisali ovu jadnu državu vrate novce državne financije bi bile 80 milijardi dolara u plusu.

Da Kolinda samo vrati troškove svojih putovanja i izmještanja s Pantovčaka DIOKI je mogao dalje raditi.