Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Izjava Željka Jovanovića
Pretraživanje
Dionička društva
Jedina odgovorna odluka bila bi da Sabor nastavi raditi još dva tjedna, jer to bi ...
Pero7 4.2.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Frka im je jer im rejting opada , pa bi zato htjeli izbore odmah .

Samo da im se dočepati vlasti .

To je onaj Jovanović čija je stranka izašla iz Sabora kad se glasalo za neovisnu Hrvatsku .

Toliko su bili protiv neovisne Hrvatske a sad bi rado vladali Hrvatskom.

.

knut 24.9.2008.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

možda je ekipa htjela neovisnu Hrvatsku da bi imali šta rasparčavati, patako sad od neovisnosti ni n nije ostalo (privatizacija u ratu, pa banke daš, pa zlatne koke ht i ina i opet smo sluge ko što smo uvijk i bili, osim cca 200 obitelji…)

Judita 14.6.2011.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

Pero7

Samo da im se dočepati vlasti .

A nekima da se dočepati Pere7…

cone 9.1.2010.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

ovaj pero7 je najveci hrvat koji je hodao na planeti zemlji u recentnoj povijesti hrvatskog bića. bravo pero7, zivjela demokracija koju je omogucio ivica racan i dozvolio kanadskim hrvatima da uz upatu od 6 mil usd hdz-u organiziraju snaznu kampanju koja ce omoguciti rusenje 3 tis antifasistickih spomenika a sve uz vodstvo covjeka kojemu su antifasisti platili skolovanje. kakav rejting, kakvi bakraci, sve stranke treba ukinuti, imaju podaci na fakultetima tko su najsposobniji ljudi u RH. samo ih mi ne zelimo. nikada prosjecno sposbni ljudi uitnog morala, nece pustiti vlast iz svojih ruku, jer nikada im na trzistu rada nece biti tako dobro kao u vladi rh ili u saboru. 20% njih sada bi bilo nezaposleno na burzi rada, da nisu u saboru ili vladi.

Pero7 4.2.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

cone ,

birači uvijek od ponuđenih biraju najbolje ili najmanje loše .

Tako će biti i 04.12,2011.

Zato svi moramo pažljivo birati .

Nisam najveći Hrvat , neki su i višlji i deblji od mene .

.

cone 9.1.2010.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

radi se o tome da su ponuđeni oni koji se sami nude, tj imaju ambiciju sudjelovati u vlasti a to nije dobro. ja sam utopist i kad ukucate u google: "kompetentokracija" mozda nađete nešto o društvu u kojem svatko radi svoj posao, a onda dva mejseca pred izbore računalo iznaci CV najsposobnijih ljudi na temelju statistika koje se pomno vode od osnovne skole pa na kasnije, uz naravno jaku kontrolu i verifikaciju tog znanja. nema stranaka, nema neizvjesnosti kad ce izbori, rotacija svako dvije godine, svi imaju pravo glasa, svi smo roba za biranje, samo sto bi postojala rang lista, a kompjuter bi povukao po 30 najboljih studenata kemije, strojarstva, medicine itd…za svako ministarsko mjesto…a onda tek kad je osigurana kvaliteta tog proizvoda (politicar), tada pustamo ljude u taj ducan snova (demokracija) konzumirati svoje pravo. Koliko vlada ili sabor ili sami mi cijenimo sebe, ako dozvoljavamo pund proizvode da nam postanu premijeri. oprostite, ali moram to tako reći, korupcija znači da se nesto pokvarilo, a to je onda šund roba. dakle, mi nudimo građanima totalnu lutriju…šund proizvode bez provjere kvalitete. to nema veze s sdp-om ili hdz-om bez obzira sto je hdz kao organizacija dokazao koliko su oni zapravo kvalitetna i ozbiljna firma, jedino je problem sto su se bavili neplemenitim stvarima, no nije mi namjera zastupati ikoga. ja zastupam ukidanje stranaka i biranje najboljih bez psihoze bez podjela. hocete par ideja: Novo ministarstvo: energetika, ministar igor dekanic. znanost: ivica đikić.

da li znate nekog ministra ikada da je bio najbolji student u svojoj generaciji u RH? znate gdje su najbolji? pobjegli iz RH vecinom.

to je takva floskula demokracije, biramo od onoga sto se nudi. pa ozbiljni ljudi imaju posao, nemaju vremena za promocije. politika mora biti duznost najboljih a ne amoralna ambicija prosjecnih koji zele uzeti ulogu koja im ne pripada. ovo drustvo je ozbiljno poremeceno. veca je kontrola u proizvodnji čarapa, nego tko je premijer i sto radi i koje posljedice snosi. ne samo premijer, to je cijela organizacija koja stvara kaos i profitira u kaosu. pogledajte ovaj slucaj bilic. pa hoce li tko dati ostavku (cijeli parlament) jer su donjeli zakon koji stiti kriminalce? sto biste napravili da ste otac male bilić? ja bih trazio ostavku svih 144 zastupnika, cijele vlade takđer (kako bi rekao slavni birač iz njemačke). dragi moji, šund zakoni. šund odgovornost. pokrenuo bih akciju: iz parlamenta na posao, ako bi tko od njih nasao posao, u realnom sektoru, a najbolji studenti bi trebali ostajati ovdje i voditi zemlju.

dodo54321 1.11.2010.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

stranka ili nezavisna lista ili kako god se zvala koja stavi prvu točku svog programa
- jamčimo da su ovo posljednji parlementarni stranački izbori jer po preuzimanju vlasti donosimo zakon koji če onemogućiti izbore po stranačkim listama listama nego direktni izbori za svako mjesto
glasad če se samo i jedino za pojedinca - čovjeka sa imenom i prezimenom OIB
to je jedini način da se slomi kičma izbornom inžinjeringu
negativnoj selekciji
hoštopleraju potprosječnih licemjera bez karaktera dostojanstva i bilo kakvog oblika znanja sa izraženom crtom pragmatičnom kleptomanskom crtom poimanja života i svega drugog