Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Izjava Nadana Vidoševića
Pretraživanje
Dionička društva
Hoću li ići u predsjedničku utrku, znat ću u rujnu. Obavio sam dosad veliki broj ...
pofuk 26.4.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

moj najdrazi nadane
dok ne obavis konzultacije sa nama sa poslovnog foruma od toga nista
pofuk

RokajBili 6.7.2009.
-

Nemoj molim te,pa ti si najodvratniji lik poslije Milinovica i Petirke.
Vjerujem da si jedan od mutnijih u HR.

HAHAHHAHAHAHAH

pofuk 26.4.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

RokajBili

Nemoj molim te,pa ti si najodvratniji lik poslije Milinovica i Petirke.
Vjerujem da si jedan od mutnijih u HR.

pa dobro nisi bas moro pred svima reci da sam toliko odvratan
pofuk
jedan_proš 5.12.2005.
-

Ništa protiv Vas Vidoševiću, ali niste za predsjednika niti po jednom osnovu. Također šarlatani iz HDZ i SDP su katastrofalan izbor. Osoba po karakteru je g. Kajin ali on nema zaleđinu i nema moć. 100% je karakter, duša, pamet i čast za takovu funkciju, ali hrvatski birači ne idu na glasovanje idu samo simpatizeri stranaka i to je ono žalosno. No ako simaptizeri vode državu prije ili poslije će doći do krvavog obračuna. Sanader je ima super sreću što nije završio kao Nikolaje Čaušesku. Još uvijek je nacija po antideprisivma u kavi i aditivima za kruh. Dobro se osjeća i optimizam vlada. Za par mjeseci Jevereji će zaustaviti isporuku aditiva i polako će krenuti sukobi i onda će pordavati tehnologiju i oružje. Znate li koliko sam ja para potrošio na velepriznatog majstora tarota g. Vidovito Milana da ja Vama sad ovo prenesem? A uuu.. :) Tko bi još poželio biti predsjednik banana države na Balakanu? Ljudi ovdje lete glave, nije ovo igra moćnika. I naravno slobodno neka Vam simpatizeri kupe blindirana vozila i onako Vas ništa neće zaustaviti municiju od osiromašenog urana i plutonijuma. Što mi naprića sve vidoviti Milan.

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

pofuk 26.4.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

kak je gospodin Milan???
nisam ga dugo vidio
ajte molim Vas mu porucita da ga pozdravlja mama pofuk i da je nasla onu lovu zakopanu u vrtu sta joj je reko da trazi
pofuk