Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Izjava Damira Kajina
Pretraživanje
Dionička društva
Bandićeva kandidatura je komični igrokaz, Hrvatska se neće pretvoriti u Zg holdingDamir Kajin, predsjednički kandidat, ...
Kotromanic 26.4.2007.
-

Cijenjeni Gradonacelnice

trebao bih jedno zemljiste, po mogucnosti na atraktivnoj lokaciji, za kucu od 300 kvadrata, nesto skromno, dajem za uzvrat malo kamena, ja sam iz bosne Hrvat, nemam puno Cash-a nekih 14.000.000 eura u Svici, al to ne diram , nek se nadje, isto kao i vi?
Ajd, ionako je sve prodato, moze jos jedna livada, prepisat cemo na babu, ona je umrla, a i kredit cemo na nju, pa ionako ga nece niko vratit, a na kraju ja vlasnik, rodjak, brat, sestra, tata, mama, ma drzava pravna, sloboda, buducnost, blagostanje, narod likuje, raduju se sa platama od 4000, 00 Kuna, oj moj narode oprostite mi; Zar ste toliko glupi????

Kotromanic 26.4.2007.
-

Jednu fraku koja je bila prije 20. godina sam propustio, ovu drugu necu, i garantujem, stanovat cu na Pantovcaku gratis u vili. Pripremajte selidbe.

jedan_proš 5.12.2005.
-

Nema do Kajina. Još da on ima takvu medijsku pozornost.. Bandić nije kriv što se ponekad izgubi i počne biti netko drugi pa sve s*ebe..

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

pofuk 26.4.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

nikada ama nikada se ne smije podcijeniti komedija a pogotovo ne tragedija
a kako nas je povjest ucila mala je granica izmedju ta 2 pojma
pofuk

mare.mar 9.1.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Ne bi bilo na odmet da gospodin Kajin malo počisti vlastito dvorište,previše smeća mu se nakupilo a on samo čačaka po susjednom.Imamo mi u Istri Bandića u svakom gradu.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

RIBAR 007 25.4.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

mare.mar

Ne bi bilo na odmet da gospodin Kajin malo počisti vlastito dvorište,previše smeća mu se nakupilo a on samo čačaka po susjednom.Imamo mi u Istri Bandića u svakom gradu.

Nažalost istina !
Zar ih nismo sami izabrali i stvorili ?
Toliko nam se korupcija ,mito ,mafijaštvo uvuklo u nas da i ne znamo kako izgleda bez toga!
Svima je više normalno tražiti vezu od banaka ,doktora ,zaposlenja i sl.
Ljudima je ponosno reć ima sam vezu za nešto.
Ne znam kako da se ovog zla rješimo ???????'
Ajde kažite mi od ovih presjedničkih kandidata koji je stekao novac na pošten način ?
Dragon 21.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Ajde da je to izjavio neki ozbiljan političar, ali KAjin, koji ni jedan svoj prijedlog ili zamisao nije sproveo u djelo on je obično saborsko laprdalo ili bolje rečeno “profesionalni saborski zastupnik”….

buhomlat 27.9.2009.
-

mare.mar

Imate ono govno od Miletica.

Nek vam crkva plati harac, a ne narod.